Vienkāršs rituāls panākumu un veiksmes piesaistīšanai, izmantojot Mēness fāzes
Foto: Shutterstock

Visas materiālās lietas, kas pastāv pasaulē, iesākumā bija vien kā doma vai ideja, un nevienam nav noslēpums, ka veiksmīgi saplānotam un rūpīgi pārdomātam pasākumam ir krietni lielāka iespēja tikt realizētam. Protams, mēs varam iet pa dzīvi, domādami: "Kā būs, tā būs…", bet ar tādu attieksmi ir diezgan maz izredžu sasniegt to, ko patiesi vēlamies. Rituālu reālai veiksmes un panākumu piesaistīšanai piedāvā blogs www.tava-pasaule.lv.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jauna Mēness pirmās dienas ir vairāk kā labvēlīgs laiks visa veida plānošanas darbiem.
Iesākas jauns lunārais mēnesis un, līdz ar Mēness atdzimšanu, arī cilvēkam ir iespēja pārskatīt savus mērķus un plānus, lai nepieciešamības gadījumā ieviestu tajos korekcijas.

Šajās dienās ir īpaši svarīgi uzturēt sevī pozitīvu noskaņojumu un domāt tikai gaišas, cēlas un iedvesmojošas domas, kas spēs mūs motivēt turpmākajai rīcībai.

Zemāk raksturotā jaunā Mēness prakse – rituāls ir lielisks un arī aizraujošs veids kā sakārtot savu emocionālo pasauli, vēršot uzmanību uz darbiem, ko gribam paveikt, un lietām, ko vēlamies piesaistīt savai dzīvei turpmākā un arī pēc tam sekojošo mēnešu laikā. 

Panākumu plānošana jaunā mēnesī ir visefektīvākā, ja to veic tieši pirmajā Mēness dienā, taču izvērtēt savus mērķus varam arī nākamās un aiznākamās dienas laikā.

Pirmās Mēness dienas prakse – panākumu plānošana un piesaistīšana

Nepieciešams:

  • Klusa, mierīga vieta
  • Svece
  • Piezīmju papīrs
  • Pildspalva
  • Pēc vēlmēm – tase nomierinošas tējas

Darba gaita:

Aizdedz sveci, ērti iekārtojies un veic dažas mierīgas ieelpas un izelpas, lai atslābinātos. Fonā vari uzlikt arī nomierinošu mūziku un iedegt smaržkociņu ar sandalkoka vai kādu citu aromātu.

Kad miesu un garu pārņēmis patīkams atslābums un miers, domās uzdod sev jautājumu : "Ko es vēlos piesaistīt savai dzīvei un ko gribu sasniegt?" 

Tad ņem papīru un sāc pierakstīt visas tās vēlmes, plānus, sapņus un domas, kas ienāk prātā bez liekas analizēšanas un vērtēšanas.

Kad viss uzrakstīts, iemalko tēju un sāc savu sarakstu pārskatīt, uzdodot sev kontroljautājumu: "Vai es to patiešām vēlos un vai tas patiešām ir man vajadzīgs?", tā atsijājot un izsvītrojot no saraksta visu lieko.

Kad saraksts izrevidēts, noglabā to sev zināmā vietā un laiku pa laikam pārskati. Nākošajā jaunmēnesī procesu vari atkārtot. 

Rituāls ir pabeigts, domas sakārtotas, plāni sastādīti un mērķi nosprausti. Ko tālāk? Nākamais solis ir uzmanīgi vērot notikumus sev apkārt, pamanīt un nepalaist garām Visuma piedāvātās iespējas un rīkoties, jo tikai rīcība būs noteicošā tam, vai mēs savu uzstādīto mērķi sasniegsim vai nē. Lai izdodas!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form