Vienuviet pieejama informācija par visiem ar izglītību saistītajiem valsts e-pakalpojumiem

Vienuviet pieejama informācija par visiem ar izglītību saistītajiem valsts e-pakalpojumiem
Foto: Shutterstock

Portālā "Mana Latvija" izstrādāta dzīves situācija "Studijas un mūžizglītība", kurā ikvienam interesentam vienuviet ir pieejama informācija par karjers izvēles testiem un konsultācijām, studiju iespējām Latvijā un ārvalstīs, izglītības un mūžizglītības programmām pieaugušajiem un cita informācija par valsts piedāvātajiem e-pakalpojumiem.

Dzīves situācijā ir atrodama informācija par pieejamajiem karjeras testiem un dažādām konsultācijām, kas palīdzēs studēt gribētājiem iejusties potenciālā darbinieka lomā, kā arī saprast, kādas īpašības ir nepieciešamas konkrētās profesijas pārstāvjiem, vēsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvis Toms Kursītis.

Tāpat līdz 10. jūlijam elektroniski vienotajā valsts un pašvaldību portālā "Latvija.lv" sadaļā "Izglītība" var pieteikties studijām augstskolās.

Ar uzņemšanas punktiem un to darba laikiem var iepazīties gan augstskolu mājaslapās, kā arī šeit.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!