Vilcienu e-biļetes ar atlaidi var iegādāties arī '3+ Ģimenes kartes' īpašnieki
Foto: LETA

AS "Pasažieru vilciens" mājaslapā un mobilajā lietotnē ir veikti uzlabojumi, un no 3. jūlija elektroniski vilcienu biļetes ar atlaidi varēs iegādāties arī "3+ Ģimenes kartes" īpašnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daudzbērnu ģimeņu locekļiem, iegādājoties vilciena e-biļeti, ir jāizvēlas konkrētajam braucējam piešķirtā atlaide 50 vai 90 procentu apmērā. Šiem pasažieriem ir jāņem vērā, ka, uzrādot iegādāto e-biļeti vilciena konduktoram kontrolierim, būs jāuzrāda arī derīga 3+ Ģimenes karte un personu apliecinošs dokuments vai skolēna/studenta apliecība. Ja atlaidi pamatojošos dokumentus pasažieris uzrādīt nevarēs, viņam būs jāiegādājas jauna vilciena biļete par pilnu cenu.

Atgādinām, ka visi daudzbērnu ģimeņu locekļi saņem 50 procentu atlaidi biļetēm vienam braucienam, bet daudzbērnu ģimeņu skolēni un studenti, kuri nav vecāki par 24 gadiem, biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 90 procentu lielu atlaidi.

Tags

Daudzbērnu ģimene Ģimene Pasažieru vilciens
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form