'Ziedoņa klase' jauniešiem bez maksas piedāvā apmeklēt spēļu ceturtdienas pasākumus
Foto: Publicitātes foto

Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" iniciatīva izglītībā "Ziedoņa klase" aicina bērnus un jauniešus trīs jūlija ceturtdienu pēcpusdienas pavadīt radoši un aktīvi Sporta 2 kvartālā, Rīgā. Bērniem un jauniešiem 9., 16. un 23. jūlijā būs iespēja no pulksten 14 līdz 17 pavadīt laiku radošās darbnīcās, piedalīties prāta spēlēs un citās interesantās nodarbēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Esam patiesi priecīgi, ka šovasar esam atraduši veidu, kā tikties ar jauniešiem klātienē, lai skolēnu brīvlaikā jēgpilni pavadītu laiku. Priecājamies, ka mūsu draugi gan "Kartupeļu Lauka Radio" komanda, gan aktīvais jaunietis Kristaps Kravalis no "PlayPotential" iesaistījušies aktivitāšu izstrādē", pauž "Ziedoņa klases" vadītāja Elizabete Pavlovska.

"Ziedoņa klase" ikvienam dos iespēju pārliecināties par savām loģikas spējām, izlaužoties no izbraukuma izlaušanās spēles "Blēņas un pasakas". Iesildīt prātu un pārbaudīt zināšanas par dažādām tēmām varēs, piedaloties prāta spēlēs, kā arī sadarbībā ar spēļu aktivitāšu veidotājiem no "PlayPotential.lv" ikviens varēs iepazīt dažādu spēļu veidus. Fonda "Viegli" "Kartupeļu Lauka Radio" komanda vadīs radošās darbnīcas auduma maisiņu gatavošanā un piedāvās apgleznot arī līdzi paņemtos maisiņus. Par pasākumu atmosfēru rūpēsies dīdžejs Artūrs Pudāns un spēļu ceturtdienu organizatori sola arī kādu muzikālu pārsteigumu, lai vēl vairāk iepriecinātu tos bērnus un jauniešus, kuri vasaras brīvlaiku pavada Rīgā.

Plašāka informācija par spēļu ceturtdienām atrodama "Ziedoņa klases" feisbuka lapā. Visas spēļu ceturtdienas norises jauniešiem pieejamas bez maksas. Projekts īstenots ar Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Tags

Fonds 'Viegli'
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form