Ziemassvētkos Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši 36 mazuļi
Foto: Shutterstock

Vairākām Latvijas ģimenēm Ziemassvētki vainagojušies ar dubultu prieku, jo sagaidīts ģimenes pieaugums. Kopumā Rīgas Dzemdību namā trīs svētku dienās – 24., 25. un 26. decembrī – pasaulē nākuši 36 mazuļi, kas ir par vienu mazāk, nekā pērn garajās brīvdienās. Par Ziemassvētku mazulīšiem sevi turpmāk varēs saukt 19 meitenes un 17 puikas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālam "Cālis" pastāstīja Rīgas Dzemdību nama Mārketinga un korporatīvās komunikācijas vadītāja Baiba Auzāne, Ziemassvētku vakarā jeb 24. decembrī pasaulē nākuši 12 mazuļi – pa sešām meitenēm un puikām. Pirmajos Ziemassvētkos jeb 25. decembrī dzimuši 13 bērniņi – astoņas meitenes un pieci puikas, savukārt Otrajos Ziemassvētkos jeb 26. decembrī piedzimuši 11 mazulīši – piecas meitenes un seši puikas.

Raugoties uz iepriekšējiem gadiem, 2019. gada Ziemassvētku trīs dienās Dzemdību namā piedzima 37 mazuļi, 2018. gadā – 38, bet varenražens bijis 2017. gads, kad Ziemassvētkos dzimuši pat 50 mazuļi.

Tags

Rīgas Dzemdību nams Jaundzimušais (0-1 mēnesis)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form