Ziemassvētku vecīša skrējienā vāks līdzekļus bērniem ar kustību traucējumiem
Foto: F64

Svētdien, 9.decembrī, Doma laukumā, Rīgā, norisināsies tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens. Kā katru gadu, tā galvenais mērķis ir vākt līdzekļus, lai palīdzētu grūtībās nonākušajiem. Šogad saziedotie naudas līdzekļi tiks novirzīti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai. Labdarības akcijā ir aicināts piedalīties ikviens interesents – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu.

Tradicionālais Ziemassvētku vecīšu skrējiens pašā Vecrīgas sirdī norisināsies jau 11. reizi. Katru gadu tas pulcē vairākus tūkstošus dalībnieku, kas, tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, veic noteiktu distanci 1,7 kilometru garumā pa Vecrīgas ielām. Desmit gadu laikā Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā piedalījušies vairāk nekā 6600 dalībnieku, kopumā saziedojot vairāk nekā 115 000 eiro tādiem labdarības projektiem kā enterālo maisījumu iegāde smagi slimu bērnu dzīvības uzturēšanai, reitterapijas nodarbībām, bāreņu patvēruma nama atbalstam, mobilajam bērnu veselības centram un smagi slimu bērniņu māmiņu atbalstam.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad piedalīšanās Ziemassvētku vecīšu skrējienā notiek par simboliskiem ziedojumiem. Labdarības skrējienā saziedotie naudas līdzekļi sadarbībā ar labdarības organizāciju "Ziedot.lv" tiks novirzīti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijas nodarbībām ar speciālu gaitas robotu "GEO System".

Katram Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiena dalībniekam no pasākuma organizatoriem būs sarūpēts Ziemassvētku vecīša tērps, kā arī pēc skrējiena ikviens dalībnieks saņems medaļu un kopīgi jautrā svētku noskaņā varēs baudīt siltu zāļu tēju.

Pieteikties labdarības skrējienam, veicot ziedojumu, iespējams šeit. Individuālajiem dalībniekiem ziedojums ir 15 eiro, ģimenēm (diviem pieaugušajiem un diviem bērniem) – 30 eiro. Pieteikties labdarības skrējienam var arī grupas, sākot no 20 cilvēkiem, veicot grupas ziedojumu. Plašāku informāciju atradīsi te.

Source

Cālis.lv

Tags

Bērna veselība Labdarība Ziedot.lv Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form