Ziemassvētku vecīt, uzdāvini laimi! Kā neticēt brīnumam, bet pašam to panākt
Foto: Shutterstock

Laime, laimīgs – katram šis termins var nozīmēt kaut ko absolūti atšķirīgu. Ko mēs katrs personīgi lūdzam Ziemassvētku vecītim? Cerams, ka vairums tomēr nevis jaunu tālruni, zelta rotas vai kristāla kurpītes, bet gan veselību, mīlestību, saticību ģimenē, priecīgu sirdi un laimi. Ne velti arī gadu mijā pastāv tradīcija – izliet laimītes.

Tie, kuri audzina bērnus, noteikti vecītim lūdz – lai mani bērni būtu laimīgi, un patiesi, cik gan daudz no pieredzes ir dzirdēts – laimei tomēr nav sakara ar naudas maka biezumu. Protams, bez "skanošā" nekādi, taču visbiežāk laimes sajūtu mums rada kaut kas daudz lielāks, atmiņā paliekošs, tas, ko īstenībā grūti aprakstīt. Tad, kad cilvēks ir laimīgs, tad viņš vienkārši tā jūtas un vārdu ir par maz, tie savā ziņā ir bezkrāsaini, jo jūtu pasaule ir daudz dziļāka.

Kā audzināt laimīgu bērnu, kā panākt, lai tavas atvases, kas vēl ir mazas, izaugot savu bērnību atcerētos kā laimes aku? Kā pašiem vecākiem būt laimīgiem, kādi ir priekšnoteikumi, lai tā tas būtu katru dienu? Šos noslēpumus, kas patiesībā neprasa nekādus finanšu ieguldījumus, bet gan tikai mīlestību pret saviem vistuvākajiem, atradīsi "Cālis" arhīva rakstu kolekcijā, šoreiz piedāvājot 10 padomrakstu apkopojumu.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!