Latvijas galvenais Ziemassvētku vecītis stāstīs, kā radīt svētku prieku
Foto: Publicitātes foto

14. decembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas "Turība" "Facebook" kontā notiks tiešsaistes vieslekcija ar Ziemassvētku vecīti Aināru Ašaku par to, kā radīt prieku. Viņš dalīsies pieredzē par to, kā kļuvis par Latvijas galveno Ziemassvētku vecīti, ko šis statuss nozīmē un sniegs ieteikumus, lai svētku laiks, neraugoties uz pandēmiju, būtu priecīgāks un gaišāks.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ziemassvētku gaidīšanas laiks nav tikai stāsts par dāvanām un izpušķotu eglīti, tas ir arī stāsts par pozitīvu emociju un prieka dāvināšanu citiem – ne tikai Ziemassvētku laikā, bet ikdienā," stāsta vieslekcijas organizatori. Vairāk nekā 25 gadus Ziemassvētku laikā pasākumu vadītājs un muzikants Ainārs Ašaks labāk pazīstams kā Latvijas galvenais Ziemassvētku vecītis. Arī pats Santa Klauss ar parakstu apstiprinājis un izsniedzis Aināram atzinību un pilnvaras kā oficiālajam Santa Klausa pārstāvim Latvijā.

Vieslekcija paredzēta lielajiem un mazajiem klausītājiem.

Vairāk par vieslekcijas norisi vari uzzināt, klikšķinot šeit.

Tags

Biznesa augstskola Turība Ainārs Ašaks Ziemassvētki Ziemassvētku vecītis Tradīcijas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form