Demi Lovato
Foto: Reuters/Scanpix

Viņai ir tikai 26 gadi, bet sasniegumi un dzīves līkloči jau tagad kā no pārpilnības raga – talantīga kopš bērnības, dziedātāja un aktrise, kas ievīta vairākos skandālos. Demijai Lovāto gandrīz bija izdevies izkāpt no atkarību gūsta, tomēr pavisam nesen pasauli pāršalca ziņa par viņas narkotisko vielu pārdozēšanu. Šobrīd populārā dziedātāja un aktrise atkopjas klīnikā, tomēr savā oficiālajā paziņojumā Lovāto norādījusi, ka turpinās cīnīties.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Demija Lovāto dzimusi 1992. gada 20. augustā Albukerkē, ASV. Viņas mamma Diāna ir izbijusi kantrimūzikas dziedātāja, kas cietusi no bulīmijas, informē portāls "Telegraph". Savukārt tēvs Patriks – inženieris, kurš slīdzis atkarībās no narkotikām un alkohola. Viņas vecākiem bijušas vētrainas attiecības ar neskaitāmiem strīdiem. Kādā nesaskaņu brīdī Patriks iecirtis Diānas roku tik stipri durvīs, ka viņa zaudējusi pirkstu. Attiecības nav turpinājušās ilgi – kad Demijai bija divi gadi, vecāki nolēma šķirties.

Dziedātāja vēlāk atzinusi, ka savās problēmās ar atkarībām vienmēr centusies saprast līdzību ar savu tēvu. "Man šķiet, ka esmu vienmēr meklējusi to, ko viņš centās atrast narkotikās un alkoholā, jo tās piepildīja viņu. Tik ļoti, ka viņš pameta ģimeni," tā Lovāto portālā "Telegraph".

Bulīmija, atkarības un spožs talants: spurainā zvaigzne Demija Lovāto
Foto: AP/Scanpix/LETA

Savā dokumentālajā filmā "Demi Lovato: Simply Complicated", kas uzņemta 2017. gadā, viņa stāsta, ka pēc vecāku šķiršanās bijusi ļoti tuva savai mammai un vecākajai māsai Dallasai. Abas ar māsu kopīgi piedalījās bērnu skaistumkonkursos, kur Demija jau spēja parādīt savus talantus uz skatuves un uzvarēt neskaitāmos konkursos. Tāpat viņa pievērsās aktīvām mūzikas un aktiermeistarības nodarbībām, kas burtiski izkopa viņas talantus.

2002. gadā Demiju nolīga populārais bērnu televīzijas šovs "Barney & Friends", kur viņa darbojās kopā ar Disneja zvaigzni Debiju Raienu (Debby Ryan) un šobrīd slaveno dziedātāju un aktrisi Selēnu Gomesu (Selena Gomez). Jau 10 gadu vecumā Lovāto nokļuva uzmanības centrā, ko nereti uzskata par iemeslu tam, ka vēlāk viņa slīgusi narkotiku un alkohola atkarībās. Tomēr Demija 2013. gadā izdevumam "Cosmopolitan" atzinusi, ka šis nav tas gadījums: "Tajā laikā es biju ļoti laimīga, ka varu būt televīzijā. Es patiesi cīnījos." Viņa norāda, ka Bārnija tēlā un balsī bijis kaut kas tāds, kas aizpildījis tukšumu.

Bulīmija, atkarības un spožs talants: spurainā zvaigzne Demija Lovāto
Foto: AP/Scanpix/LETA

Par spīti spiedienam atrast jaunus darba piedāvājumus, pusaudzes Demijas Lovāto panākumi un sevis pierādīšana nebija ilgi jāgaida. Talantīgā dziedātāja un aktrise guva lielu atpazīstamību Disneja studijas filmā "Camp Rock", kopā ar slaveno brāļu trijotni "Jonas Brothers", kā arī tajā pašā gadā izdod savu pirmo albumu.

Gadu vēlāk seko otrais albums, savukārt 2010. gadā piedāvājums piedalīties grupas "Jonas Brothers" tūrē, pēc kuras sekoja viņas pašas izbraukuma koncerti. "Es sāku just lielu spiedienu. Slava sāka ietekmēt manu ikdienu – kā man vajadzētu izskatīties, dziedāt tās dziesmas, kas patiktu citiem, ne man. Esmu perfekcioniste, un es gribēju būt labākā no labākajiem," par nogurdinošo ikdienu pusaudžu gados stāsta Demija. Viņas menedžeris norāda, ka Lovāto izjuta lielu spiedienu, turklāt tad viņa bija tikai aptuveni 16 gadu veca.

Tags

Sievietes vēsturē Slavenības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form