Iegūt sapņu ķermeni. Atklāti sieviešu stāsti par cīņu ar liekajiem kilogramiem
Foto: Privātais arhīvs

Nav šaubu, ka liekais svars mūsdienās ir aktuāla problēma it visur pasaulē. Un lai gan par veselīgu dzīvesveidu tiek runāts teju ik dienu, mūsu piesātinātais un aizņemtais dzīvesveids ne vienmēr atļauj to piekopt. Jāpiebilst, ka ir cilvēki, kam apaļumi patiesi piestāv un viņi savā ķermenī jūtas labi. Taču, ja liekie kilogrami sāk apgrūtināt tavu ikdienu fiziski, iespējams, arī psiholoģiski, varbūt ir laiks apsvērt dzīves paradumu maiņu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iespējams, arī tu esi sapratusi, ka tavā dzīvē ir nepieciešamas pārmaiņas pretim veselīgam dzīvesveidam, bet tev pietrūkst pavisam nedaudz iedvesmas, lai pārmaiņu ceļu uzsāktu. Tieši tāpēc esam ielūkojušies ''Viņa'' rakstu arhīvā, no kura vēlamies izcelt vairākus apņēmīgu un bezgala iedvesmojošu sieviešu stāstus par cīņu ar lieko svaru un pašapziņas iegūšanu.

Lasi tālāk un uzzināsi, ka pie pirmā mēģinājuma nevajag padoties. To ļoti labi pierāda Iveta, kas neatmeta visam ar roku un ar trīs piegājieniem zaudēja 40 kilogramus. Tāpat iepazīsties ar Everitas cīņu ar liekajiem 55 kilogramiem, kas maksājuši viņai trīs plastiskās operācijas, taču viņa atzīst, ka pārdzīvotais ir bijis tā vērts. Šie un citi dāmu stāsti, iespējams, iedvesmos arī tevi gan iemīlēt veselīgu dzīvesveidu, gan atgūt mīlestību pašai pret sevi.

Tags

Fiziskās aktivitātes Iedvesma Liekais svars Sports Veselīgs dzīvesveids
0
Sievietes veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form