Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt LEGO komplektu LEGO Movie

Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt LEGO komplektu LEGO Movie
Foto: Publicitātes foto

Ja esi LEGO fans, sarosies! Atsūti mums bildi ar skaistāko, asprātīgāko vai interesantāko LEGO figūru, kuru pats esi izveidojis, un, iespējams, tieši tu savā īpašumā iegūsi jaunu LEGO komplektu! Konkurss spēkā no 12. līdz 17. aprīlim. Uzvarētāju paziņosim 18. aprīlī, personīgi sazinoties.

Ja tev nepaveiksies, nebēdā, jo 19. un 20. aprīlī no 11 līdz 16 tirdzniecības centrā "Spice" un "Spice Home" norisināsies Lieldienu jampadracis ar LEGO. Brauc uz "Spici" kopā ar visu ģimeni un piedalies dažādās radošajās aktivitātēs. Izpildot uzdevumus, būs vēl viena iespēja laimēt lielas un vērtīgas dāvanas no LEGO. Vairāk informācijas – www.spice.lv

Paldies par dalību konkursā. Konkurence bija liela, darbi ļoti labi un šī konkursa uzvarētājs ir LEGO fans Sergejs

Piesakoties konkursam, es piekrītu, ka AS DELFI veic šādu konkursu un dalībnieku personas datu apstrādi: vārds, uzvārds: nepieciešams, lai nodrošinātu manis identifikāciju laimesta gadījumā un pārliecinātos par iesniegto datu pareizību. E-pasta adrese nepieciešama, lai varētu ar mani sazināties laimesta gadījumā. Piekrītu, ka mani dati tiks ievākti un izmantoti konkursa un laikā, un pēc tam tiks dzēsti.

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!