'Seidibion' – tikai nepieciešamās uzturvielas māmiņai un mazulim
Foto: Publicitātes foto

Skaistais mazuļa gaidīšanas laiks topošajai māmiņai jāpavada bez satraukumiem – pārliecībā, ka gan viņai, gan gaidāmajam mazulim pietiek visi nepieciešamie vitamīni un minerālvielas. Lai nodrošinātu mierīgu un raitu grūtniecību, radīts uztura bagātinātājs "Seidibion", kurā iekļautas visas nepieciešamās uzturvielas mātes un bērna veselībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iestājoties grūtniecībai, ar katru mēnesi palielinās sievietes patērēto barības vielu daudzums, taču, pat cītīgi sekojot līdzi uzturam un tā sastāvam, ar ikdienas pārtiku ne vienmēr iespējams uzņemt vajadzīgo vitamīnu un minerālvielu devu. Nereti aptiekās nopērkamajos uztura bagātinātājos kombinēti vitamīni, kuru papildinājums grūtniecei nemaz nav vajadzīgs, tādēļ pirms to iegādes ieteicams izpētīt sastāvu, jo parasti papildus nepieciešamas tikai dažas no iekļautajām uzturvielām. Tādēļ, ņemot vērā ārstu ieteikumus un pētījumus, radīts uztura bagātinātājs Seidibion, kurā apvienotas tieši sievietei un bērnam gaidību laikā nepieciešamās vielas, kuru trūkums bieži vien palielinās ar katru grūtniecības mēnesi. Gaidot mazuli, būtiski pieaug vajadzība pēc folijskābes, joda, dzelzs, tāpat pietiekams D vitamīna līmenis ir būtiski mazuļa attīstībai un veselīgas grūtniecības norisei, tādēļ īpaši jāseko līdzi tieši šo elementu līmenim un izmaiņām.

Tāpat jāatceras, ka par nepieciešamo uzturvielu pietiekamu uzņemšanu jādomā pēc iespējas savlaicīgāk, vislabāk pat vēl tikai plānojot grūtniecību, bet mazulim īpaši nozīmīgas ir tieši pirmās 6-8 grūtniecības nedēļas, kurās tiek ielikts pamats veselīga bērna attīstībai. Šo elementu trūkums var apdraudēt gan topošās māmiņas veselību, gan mazuļa attīstību. Lai to novērstu, Seidibion uztura bagātinātājā augstākā koncentrācijā iekļautas vērtīgās Omega-3 taukskābes, D vitamīns, dzelzs, jods un folijskābe, savukārt B grupas un citi nepieciešamie vitamīni un minerālvielas iekļauti rekomendējamās devās.

Kas ietilpst Seidibion un cik daudz vitamīnu un minerālvielu ik dienas jāuzņem grūtniecei?

Omega-3 taukskābes - nozīmīgas ķermeņa funkciju nodrošināšanai, ko pats organisms nespēj sintezēt pietiekošā apjomā. Tās nodrošina strukturālos, funkcionālos un enerģijas ieguvumus gan mātei, gan jaundzimušajam.

Folijskābe un B12 vitamīns - palīdz novērst nervu caurulītes attīstības defektus un citas iedzimtas anomālijas. Plānojot grūtniecību un pirmajos trijos grūtniecības mēnešos rekomendējams papildus lietot folskābi vismaz 400 µg dienā.

D3 vitamīns - veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt kaulu unzobu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību. Nepieciešams bērnu kaulu normālai augšanai un attīstībai. Ņemot vērā Latvijas klimatu, ārsti vasaras periodā rekomendē D vitamīnu lietot 400 SV dienā, savukārt ziemas periodā - 800 SV dienā.

Dzelzs - grūtniecības laikā ļoti nozīmīgi pieaug organisma nepieciešamība pēc dzelzs, tādēļ regulāri jāseko līdzi tā līmenim. Dzelzs samazina anēmijas riska iespējamību, nodrošinot hemoglobīna un sarkano asins šūnu veidošanos. Ieteicamā dzelzs dienas deva grūtniecības laikā ir 27 mg.

Jods - būtiska loma vairogdziedzera hormonu veidošanās, ietekmē garīgo attīstību un augļa un mazuļa augšanu. Ārsti rekomendē grūtniecības laikā papildus lietot jodu vismaz 150 µg dienā.

Kur iegādāties?

Lai šajā laikā pasargātu sevi, rekomendējam "Seidibion" iegādāties tiešsaistē kādā no interneta aptiekām vai ražotāja partnera mājas lapā https://www.greenpharma.lv.

Viens Seidibion 60 kapsulu iepakojums paredzēts 2 mēnešu lietošanai.

UZMANĪBU!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form