Aktuālākās tendences un talantīgi dizaineri: kādi pasākumi paredzēti Rīgas modes nedēļā
Foto: Publicitātes foto

Viens no Latvijas modes karstākajiem notikumiem – Rīgas modes nedēļa ("Riga Fashion Week"), kas nu jau 29. reizi priecēs apģērbu pazinējus un stila pavēlniekus, notiks no 23. līdz 27. oktobrim. Kā informē modes nedēļas organizatori, pasākumu klāsts ir pietiekami plašs – norisināsies ne tikai dizaineru jauno kolekciju modes skates uz lielā podija, bet arī virkne citu izklaidējošu un izglītojošu pasākumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas modes nedēļas programma viesiem sagādās inovatīvus un radošus modes svētkus, kur vairāki no pasākumiem noritēs starptautiska modes industrijas projekta "United Fashion" ietvaros. Programmā paredzētas tādu Latvijas dizaineru modes skates, kā "Natālija Jansone", "Amoralle", "Talented", "One Wolf", "Bergs Privé", "BLCV by Bulichev", "Public Makes Image", "Katya Katya London" un "Nolo". Šīs sezonas debitanti – "NONAME Atelier" un "Pixie Won't Play". Savukārt vēl viens jaunpienācējs – "Anna Elizabete Fashion" savu kolekciju prezentēs atklāšanas dienā. Tradicionāli norisināsies arī bērnu modei veltīta skate, kurā piedalīsies vairāki Latvijas un ārzemju zīmoli.

23. oktobrī modes nedēļas pirmā diena – svētku atklāšanas pasākums, kas veltīts jauniem māksliniekiem digitalizācijas laikmetā. Likumsakarīgi, ka šajā pasākumā savas jaunās kolekcijas prezentēs trīs jaunas mākslinieces – Kristela Kuslapu (Kristela Kuslapuu) no Igaunijas, "Anna Elizabete Fashion" (Latvija) un Teodora Mitrovska no Maķedonijas.

24. oktobrī gaidāma "Showroom X SR INTRO" atklāšana, kur visas modes nedēļas laikā medijiem un iepircējiem būs iespēja aplūkot šīs modes nedēļas dalībnieku jaunāko kolekciju tērpus. Dienas turpinājumā gaidāma Lietuviešu dizaineru kolekciju prezentācija, kā arī "Noname Atelier" skate.

25. oktobrī norisināsies seminārs modes dizaineriem "Digitalizācija. Zīmola vadība". Vakarpusē gaidāmas tādu Latvijas dizaineru skates, kā "Natālija Jansone", "BLCV by Bulichev", "Public Makes Image" un "Talented".

Savukārt 26. oktobrī diena iesāksies "United fashion" radošajās darbnīcās modes dizaineriem. Vēlāk gaidāmi dažādi pasākumi nozares pārstāvjiem. Vakarā – "One Wolf", "Bergs Privé", "Ivo Nikkolo" (Igaunija) un "Katya Katya London" prezentēs savus jaunākos darinājumus.

Noslēdzošajā dienā, 27. oktobrī, gaidāmas bērnu modes skates – "Paade Mode", "Aristocrat Kids" un "Leny Tomy Factory". Savukārt vakarpusē, "Amoralle", "Pixie Won't Play", "Duarte" (Portugāle), "Diana Arno" (Igaunija) un "Nóló".

Tomēr tie ir tikai daļa no Rīgas modes nedēļas piedāvātā pasākumu klāsta. Vairāk par notikumiem, kā arī modes dizaineriem, uzzini šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas modes nedēļa ir kļuvusi par vienu no radošākajiem un inovatīvākajiem modes un kultūras pasākumiem Baltijā. Divreiz gadā, nedēļas garumā radot svētku sajūtu visā pilsētā. 29. Rīgas modes nedēļa būs īpaša ar to, ka bez tradicionālās programmas norisināsies pasākumi arī starptautiskā projekta "United Fashion" ietvaros, kurā Baltijas Modes federācija ir oficiālais pārstāvis Latvijā un Baltijā. Šī projekta ietvaros norisināsies Eiropas modes dizaineru šovrūms, tīklošanās pasākums, ar iespēju dizaineriem iegūt noderīgus kontaktus savas uzņēmējdarbības izaugsmei, kā arī seminārs un radošā darbnīca.

Tags

Amoralle Ivo Nikkolo Nolo One Wolf Riga Fashion Week Rīgas modes nedēļa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form