Atklās Latvijā pirmo koku tērpu modes skati
Foto: PantherMedia/Scanpix

Sestdien, 4. augustā, Vērmanes dārzā plkst. 13.00 tiks atklāta koku tērpu modes skate – "Audz liels, stiprs un vesels!". Modes skatē būs apskatāmi 7 koku tērpi, kurus gandrīz 3 nedēļu garumā darinājuši 7 dažādi tērpu autori no Latvijas. Tā portālu "Delfi" informē skates rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Modes skates atklāšanas laikā būs iespējams uzzināt vairāk par tērpu tapšanas gaitu un brīnumu mežā notiekošo, tikties ar autoriem, uzklausīt žūrijas vērtējumu, kā arī izteikt savas domas par to, kā māksliniekiem izdevies apģērbt kokus. Tas viss - lai atgādinātu, cik ļoti būtiski ir sekot līdzi bērnu veselības stāvoklim. Modes skati rīko Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, portāls www.esAugu.lv un sabiedrisko attiecību kompānija "Divi gani".

Koku tērpu modes skate "Audz liels, stiprs un vesels!" ir ceļš, lai vēl nebijušā veidā vecākiem atgādinātu, ka bērnu augšanas rādītājiem jāseko līdzi nepārtraukti, lai laikus novērstu veselības problēmas, ja tādas ir. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas portālā www.esAugu.lv ikviens var pārbaudīt, vai bērna augums atbilst viņa vecumam.

Koku tērpu modes skates ietvaros Vērmanes dārzā 7 darinātie koku tērpi būs apskatāmi līdz Rīgas svētkiem. Ikvienam gan modes skates atklāšanas dienā, gan līdz 4. septembrim mājas lapā www.esAugu.lv būs iespēja nobalsot par sev tīkamāko tērpu. Modes skates atklāšanas dienā ikviena balss būs 5 punktus vērta, bet žūrijas balss - 20 punktus vērta.

Koku tērpu modes skates žūrija, kas novērtēs tērpus un nosauks savus favorītus, būs Natālija Jansone (dizainere, brīnišķīgu tērpu radītāja), Santa Didžus (aktrise, raidījuma "Māmiņu klubs" vadītāja), Beāte Ligere (portāla "Stils Bez Tabu" galvenā redaktore), Inese Apse-Apsīte (Latvijas zīmolu radītāja), Liene Cipule (Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre), Laura Zvirbule (sabiedrisko attiecību kompānijas "Divi gani" līdzīpašniece un projektu "Baby Box - vieta bērna dzīvībai" un "esAugu.lv" vadītāja) un Gatis Kokins ("Lattelecom" padomes priekšsēdētājs, 5 bērnu tēvs). Pasākumu vadīs operdziedātāja Evita Zālīte un aktieris Andris Gross.

Modes skatē būs apskatāmi tādi koku tērpi kā "Dvēselīte", "Ķiplociņš", "Jautrais spēkavīrs", "Ļausim bērniem uzziedēt!", "Es augu un esmu laimīgs!", "Pēk-pēk dancis" un "Ligzdā".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form