Rīgas modes nedēļas ietvaros rīkos akciju jauno talantu atbalstam
Foto: Publicitātes foto

Rīgas modes nedēļas organizators, Baltijas modes federācija, rīko akciju Latvijas Mākslas akadēmijā studējošo jauno talantu atbalstam. Interesentiem ir iespēja palīdzēt topošajiem modes māksliniekiem, iegādājoties RFW ekskluzīvā dizaina, kuru izstrādāja Latvijā slavenie dizaineri, t-kreklus. Iegūto līdzekļu summa būs zināma kārtējai RIGA FASHION WEEK, kas norisināsies no 29. oktobra līdz 2. novembrim, noslēdzoties, informē pasākuma organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šāda veida akciju modes katedras studentu atbalstam Baltijas modes federācija rīko pirmo reizi. Pateicoties sadarbībai ar t/c Spice un kompāniju Printify, ierobežotajā daudzumā tika saražoti RIGA FASHION WEEK T-krekli ar ekskluzīvu dizainu no slaveniem Latvijas modes māksliniekiem – Daces Krieviņas-Bahmanes (zīmols Dace Bahmann), Annas Ledskalniņas (zīmols Anna Led), Jūlijas Malahovas (zīmols MCouture), Agneses Narņickas (zīmols One Wolf), Marinas Dorošenko (zīmols ArtJam).

"Mēs pateicamies visiem, kuri atsaucās un palīdzēja! Tie ir gan mūsu izcilie dizaineri, gan mūziķi, gan jauni uzņēmēji, kā arī vienkārši modes fani, kuri veiks savu ieguldījumu, iegādājoties šos T-kreklus. Iegūto līdzekļu summa būs zināma šīs Rīgas modes nedēļas beigās, bet pagaidām mēs sakām: "Dots devējam atdodas!""stāsta Jeļena Strahova, Baltijas modes federācijas prezidente.

"RIGA FASHION WEEK Limited Edition T-shirt" prezentācija notiks šodien, Rīgas modes nedēļas pirmajā dienā, 29. oktobrī, iepirkšanās centrā Spice, un to varēs apmeklēt ne tikai aicinātie viesi, bet arī ikviens t/c Spice apmeklētājs. Pasākumā piedalīsies populāri Latvijas mūziķi – Dagamba, Markus Riva, Triānas parks, Dvines, Aminata Savadogo. Ienākumi par iegādātajiem T-krekliem tiks novirzīti LMA jauno dizaineru finansiālam atbalstam kolekcijas izveidošanai.

Šajā rudenī RIGA FASHION WEEK norisināsies no 29. oktobra līdz 2. novembrim. Rīgas modes nedēļas programma ietver labāko Latvijas modes mākslinieku un no citām valstīm aicināto dizaineru 2020. gada pavasara-vasaras sezonas kolekciju prezentācijas, vairāki uz biznesa attīstību orientēti, kā arī izklaidējoši pasākumi. Pilna RIGA FASHION WEEK programma ir publicēta RFW mājas lapā.

Tags

Aminata Anna Led ArtJam Dace Bahmann One Wolf RFW Rīgas modes nedēļa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form