Spītējot normām un vienveidībai: pieci modes noteikumi, kas jāatstāj pagātnē
Foto: Instagram/sorayabakhtiar/whowhatwear

Modes pasaulei var attiecināt teicienu: "Noteikumi ir radīti, lai tos pārkāptu!" Piemēram, atsakoties saskaņot somiņu ar kurpēm vai pasākumos ierasties augstpapēžu kurpēs. Modes nozarei attīstoties, daudzi noteikumi ir novecojuši un vairs nešķiet aktuāli. Tāpēc, iedvesmojoties no "Vogue", "Viņa" aplūko vairākas prasības, kas mūsdienīgai sievietei būtu jāatstāj pagātē, neļaujot diktēt noteikumus, kā būtu jāģērbjas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Somai un apaviem vienmēr jābūt saskaņotiem

View this post on Instagram

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on Feb 16, 2019 at 9:13am PST

Noteikums, kas paredz, ka tavai somiņai jāsaskan ar kurpēm, ir novecojis un savu aktualitāti zaudē arvien vairāk. 20. gadsimta 50. gados un arī vēlāk šī tendence – iegādāties somu un apavus komplektā, bija ierasta parādība sieviešu vidū, taču ne 21. gadsimtā, kad mode iedvesmojas no pagātnes, tomēr tajā pašā laikā rada jaunas inovācijas un prasības. Saprotams, ka saskaņot šos abus garderobes elementus joprojām ir pietiekami ierasta lieta, piemēram, izvēloties košu bikškostīmu, kam pieskaņotas ādas krāsas augstpapēžu laiviņas un tāda paša toņa mazā somiņa, taču šo noteikumi ir pietiekami interesanti pārkāpt, atklājot jaunus stila apvāršņus.

View this post on Instagram

A post shared by Caroline Daur (@carodaur) on Apr 6, 2019 at 12:34pm PDT

Varianti, kā izvēlēties savstarpēji dažādu materiālu, krāsu un faktūras somu un apavus, ir pietiekami daudz, lai katra sieviete atrastu sev tīkamāko. Tomēr viens noteikums ir jāievēro, – lai gan abi elementi ir gluži kā no "citas operas", tiem ir jāspēj veidot vienota noskaņa un jāiekļaujas tavā koptēlā. Tas var būt pietiekami sarežģīti, tāpēc sākumā centies savienot divus dažādus stilus, piemēram, sportiskas botes un elegantu somiņu. Kad jūties pārliecinātāka par saviem spēkiem, vari nodoties arī pavisam spilgtiem savienojumiem.

View this post on Instagram

A post shared by S O R A Y A (@sorayabakhtiar) on Mar 25, 2019 at 9:10am PDT

Tags

Garderobe Iedvesma Modes tendences Sievietes Viktorija Bekhema Vogue
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form