Netērē laiku lieki: izplatītas kļūdas svara zaudēšanā, kuras neļauj iegūt vēlamo rezultātu
Foto: Shutterstock

Katrai no mums ir kāds iedomāts ideālais svars, kuru cenšamies sasniegt ar dažādām fiziskām aktivitātēm un pareiziem ēšanas paradumiem. Taču ne vienmēr viss rit kā pa diedziņu, tāpēc prātā iezogas domas, ka kaut kas netiek darīts līdz galam pareizi. Vēlamies tevi iepazīstināt ar izplatītākajām kļūdām, kuras var aizkavēt ideālās ķermeņa masas sasniegšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dzīvesveida maiņa, nevis diēta

Uzreiz jāatgādina, ka ceļš uz lieko kilogramu zaudēšanu sastāv no vairākiem svarīgiem komponentiem, attiecīgi gan fiziskajām aktivitātēm, gan pareizas ēšanas, gan arī veselīga dzīvesveida uzturēšanas.

"Health" raksta, ka savu ēšanas paradumu pārskatīšana un nevēlamo produktu izslēgšana no turpmākās lietošanas, nav saucama par diētu. Vārdā "diēta" slepeni iekodēts tas, ka tā jāturpina tik ilgi, kamēr lieko kilogramu skaits ir nomests un sasniegts vēlamais ķermeņa svars, bet pēc tam var atgriezties pie vecajiem ēšanas paradumiem.

Lai saglabātu iegūto ķermeņa svaru un turētu sevi vēlamajā formā, jāsaprot, ka atteikšanās no konkrētiem produktiem un citu lietošana uzturā, ir dzīvesveida maiņa, kura rezultātā iespējams sasniegt un noturēt ideālo svaru ilgtermiņā. Nemēģini mānīt pati sevi un sauc lietas īstajos vārdos.

Tags

Fitness Liekais svars Sievietes Veselīgs uzturs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form