Košas sienas – krāsainas dienas

Krāsu zīmola Vivacolor organizētajā konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas” pieteikšanās ir beigusies. Paldies visiem interesentiem!

Konkursā ir saņemti daudz radoši un krāsaini mākslas darbi no visas Latvijas, par kuriem aicinām balsot jau no 2017.gada 8.maija līdz 28.maijam.

Konkursa uzvarētājs iegūs 130 litrus videi draudzīgas un veselībai nekaitīgas Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai, bet viens dalībnieks no katra Latvijas reģiona - Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Kurzemes, saņems veicināšanas balvu –30 litrus krāsas. Visi uzvarētāji saņems arī krāsošanas instrumentus. Konkursa noslēgumā māksliniece Elita Patmalniece kopā ar uzvarējušā bērnudārza vai sākumskolas audzēkņiem un pedagogiem izveidos košu un krāsainu sienas gleznojumu.

“Idejas un domas, kas rosās galvā, tiek izliktas uz audekla, dažkārt pat nezinot kāds būs rezultāts. Mākslinieka prātam nav robežu – tas uzsūc visu apkārt esošo pasauli un, ja tā var teikt, dzīvo savā nodabā. Līdzīgi ir arī bērniem – viņi redz un jūt pasauli pavisam citādāk nekā mēs pieaugušie – daudz atvērtāk un plašāk,” teic Elita Patmalniece.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2017. gada 5. jūnijam portālā Delfi.lv un Vivacolor Latvija Facebook kontā. Organizatori sazināsies ar konkursa uzvarētājiem par balvas saņemšanu.

Konkurss “Košas sienas – krāsainas dienas” tika aizsākts 2015. gadā. Pērn konkursā tika saņemti 178 pieteikumi no Latvijas bērnudārziem. Uzvaras laurus plūca Rīgas Pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” grupa “Knīpiņas un Knauķīši”, kuri ieguva galveno balvu – 130 litrus Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai un spilgtās mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas sienas gleznojumu. www.vivacolor.lv/par-mums/mes-atbalstam.

Organizatori sazināsies ar konkursa uzvarētājiem par balvas saņemšanu.

“Vivacolor” Interior sērijas krāsas
“Vivacolor” video pamācības krāsošanai