Uz saturu
Erasmus plus iedvesmo

Jauna pieredze, draugi un izaicinājumi. Redzesloka paplašināšana un izkāpšana ārpus komforta zonas. Ceļojumi un negaidītas tikšanās. “Erasmus+” pieredzes ir dažādas, bet tās visas vieno jaunatklājumu un piedzīvojumu gars. Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru piedāvājam balsojumu par spilgtākajiem momentiem “Erasmus+” piedzīvojumos. Balsojuma uzvarētājs balvā saņems dāvanu karti no “Sigulda Adventures” 120 eiro vērtībā! "Erasmus+" iedvesmo!

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit
 
 

"Erasmus+ iedvesmo" foto stāstu konkursa balsošanas noteikumi

1. Balsošana norisinās no 2020. gada 29. oktobra līdz 12. novembrim pulksten 23.59 interneta vietnē delfi.lv.
2. Balsošanas dalībnieki balso, atzīmējot izvēlēto foto stāstu konkursa "Erasmus+ iedvesmo" nominantu.
3. Balsošanas dalībniekiem ir redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots.
4. Balsošanas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti no vienas IP adreses, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā par katru nominantu. Vienā balsošanas reizē balsošanas dalībnieks var nobalsot par vairākiem balvas pretendentiem.
5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
7. Balsošanā uzvarējušais DELFI lasītāju simpātijas ieguvējs tiks paziņots, publicējot balsošanas rezultātus vietnē delfi.lv, "Erasmus+ iedvesmo" satura projekta ietvaros: https://www.delfi.lv/campus/erasmus-plus-iedvesmo/ publikācijā 2020. gada 16. Novembrī.
8. Ar konkursa uzvarētāju sazināsies konkursa organizatori personīgi, sociālajā tīklā Facebook.

53 Balsošana beigusies!

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.