Latvijā top jauna rūpnīca, kurā ražos sveķus, kas ļaus līmēt finiera saplāksni vēl nebijušā veidā – līdz šim lietotos sveķus aizstājot ar ko videi un cilvēka veselībai draudzīgu. Raidījums "Izziņas impulss" skaidro, kā top videi draudzīgie sveķi un pats finieris un kā no zinātniskās izpētes projekta iespējams tikt līdz jaunai ražotnei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai arī zinātne var likties kas tāls un sarežģīts, patiesībā tā ir aizraujošs stāsts par mums pašiem. Raidījums "Izziņas impulss" izgaismo zinātni no visdažādākajām pusēm, gan dodoties uz vietām, kur tālu no civilizācijas notiek noslēpumaini eksperimenti un mūžīgajā sasalumā meklējamas senu laikmetu liecības, gan tepat tuvumā, palūkojoties uz lietām, kas ietekmē mūsu ikdienu. Aizraujošā domas un izziņas ceļojumā kopā ar pašmāju un citu valstu pētniekiem ved Sandra Kropa, neaizmirstot par to, ka sarežģīto var skaidrot vienkārši – dažkārt piemērus meklējot pat virtuvē.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

Izziņas impulss Inženierzinātnes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form