Jauna tematiskā nodarbība skolēniem – profesiju daudzveidība LU Botāniskajā dārzā
Foto: LETA

Latvijas Universitātes Botāniskā dārza izglītojošo aktivitāšu piedāvājums skolēniem ir papildināts ar jaunu tematisko nodarbību, kurā skolēni varēs iepazīt botāniskajā dārzā pārstāvētās profesijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nodarbība veidota ar mērķi paplašināt skolēnu zināšanas par iespējamām profesijām, ko apgūt nākotnē, iepazīstinot ar profesiju daudzveidību LU Botāniskajā dārzā. Nodarbības laikā skolēni gūs priekšstatu par dažādu botāniskajā dārzā pārstāvētu profesiju darba specifiku un varēs darboties tematiskās aktivitātēs, lai iegūtās zināšanas padziļinātu un nostiprinātu.

Nodarbības ilgums ir aptuveni 75 minūtes, un tās saturs ir pielāgojams dažāda vecuma skolēniem. Maksimālais skolēnu skaits grupā – 30.

Nodarbība jāpiesaka iepriekš, rakstot uz e-pastu agnese.reke@lu.lv vai darba laikā zvanot 67450860.

Nodarbība maksā 30 eiro latviešu valodas grupām vai 35 eiro, ja nodarbība jāvada bilingvāli (latviešu un krievu valodā). Papildus jāiegādājas ieejas biļetes skolēniem.

LU Botāniskā dārza izglītojošo aktivitāšu piedāvājumā ir vēl 12 citas tematiskās nodarbības par dažādām botānikas tēmām. Nodarbības veidotas, lai skolēni padziļināti apgūtu kādu no plašajām botānikas tēmām un papildinātu skolā iegūtās zināšanas interaktīvā veidā. Ar tematisko nodarbību piedāvājumu var iepazīties LU Botāniskā dārza mājaslapā.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

Bioloģija Botāniskais dārzs Latvijas Universitāte

Comment Form