Kuldīgā norisināsies Sociālo inovāciju hakatons
Foto: Olga Kuzmina

No 11. līdz 13. oktobrim Kuldīgas Jauniešu mājā norisināsies Sociālo inovāciju hakatons, kurā profesionālu mentoru – ekspertu vadībā komandām būs iespēja radīt jaunus, dzīvotspējīgus, uz modernajām tehnoloģijām balstītus sociālā biznesa projektus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sociālo inovāciju hakatons būs īstā vieta tiem, kuri pie sevis vai kopā ar domubiedriem lolo sociālās inovācijas ideju, taču nav vēl raduši tai gatavu biznesa koncepciju un komandu. Taču tā ir iespēja izpausties arī tiem, kuriem nav ideju, taču ir prasmes IT, moderno tehnoloģiju, mārketinga un grafiskā dizaina jomā un ir vēlme tās pielietot biznesā ar mērķi padarīt labāku pasauli.

Hakatonā aicinātas pulcēties individuālas personas vai domubiedru grupas līdz sešiem cilvēkiem no visas Latvijas, īpaši no Latgales reģiona - ikviens sociālo inovāciju jomā domājošais, uzņēmumu pārstāvji, jaunie uzņēmēji, programmētāji, 3D mākslinieki, grafiskie dizaineri, biznesa un finanšu speciālisti, studenti vai vienkārši entuziasma pilni ideju ģeneratori. Dalībniekiem no Latgales reģiona tiks nodrošināts bezmaksas transports Daugavpils-Kuldīga-Daugavpils. Pasākums norisināsies trīs valodās – latviešu, angļu un krievu.

Piektdienas, 11. oktobra, vakarā katrs dalībnieks vai domubiedru grupa, kam ir sava sociālās inovācijas ideja, prezentēs to pārējiem hakatona dalībniekiem. Pēc tam dalībnieki savstarpēji izvēlēsies, pie kuru ideju attīstīšanas strādāt turpmākās 48 stundas un veidos komandas. Sestdien, 12. oktobrī, komandas strādās kopā ar mentoriem – dažādu nozaru speciālistiem, kuri iecerētajām uzņēmējdarbības idejām palīdzēs formēt biznesa modeli un izvēlēties piemērotākos tehnoloģiskos, dizaina un mārketinga risinājumus. Svētdien, 13.oktobrī, komandas prezentēs savus gatavos projektus žūrijai – Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla pārstāvjiem un citiem ekspertiem, kuri pasākuma noslēgumā noteiks izcilāko, inovatīvāko un dzīvotspējīgāko sociālā biznesa ideju, kuras autori saņems hakatona galveno balvu.

Galveno balvu uzvarētāju komandai piešķirs "British Council" pārstāvniecība Latvijā, un tā būs starptautiska pieredzes apmaiņas vizīte pie sociālajiem uzņēmējiem ārvalstīs. Pat, ja komanda neiekļūst laureātu vidū vai kāda dalībnieka ideja netiks attīstīta tālāk, hakatons ikvienam dos vērtīgas zināšanas un prasmes biznesa modelēšanā, jaunas idejas, kontaktus, potenciālos savas uzņēmējdarbības partnerus un kolēģus, kā arī iespēju prezentēt savu biznesa ideju uzņēmējdarbības ekspertiem.

Kuldīgā norisināsies Sociālo inovāciju hakatons
Foto: Olga Kuzmina

Dalība Sociālo inovāciju hakatonā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots (40 dalībniekiem). Lai kļūtu par hakatona dalībnieku, līdz 22. septembrim jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama šeit, kur arī pieejama hakatona programma, informācija par mentoriem.

48 stundu garo ideju maratonu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Daugavpils jauniešu biedrību "D-Juno", Kurzemes NVO centru un Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

Bizness Jaunietis Modernās tehnoloģijas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form