Piedāvā iespēju bez maksas apgūt starptautiska līmeņa mācības par lietotņu izstrādi
Foto: Publicitātes attēls

Vēl otrdien ir iespēja pieteikties programmai, kurā bez maksas tiešsaistes vidē varēs apgūt digitālās prasmes. Mācību kurss "Programmu un lietotņu izstrāde" paredzēts plašam interesentu lokam neatkarīgi no priekšzināšanām, izglītības un profesijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā modulī tiks apgūti programmatūras un sistēmu projektēšanas pamatprincipi, kā arī izstrādes un testēšanas metodes. Iegūtās zināšanas par lietotņu izveidi ļaus izstrādāt lietotnes, kas palīdzēs vienkāršot, pārveidot un automatizēt biznesa procesus daudz efektīvākai un veiksmīgākai uzņēmuma vai iestādes darbībai.

Zināšanas varēs apgūt sev piemērotā laikā un ātrumā, izmantojot "Microsoft Learn" platformā pieejamos mācību resursus. Nodarbības notiks no pulksten 17 līdz 19, taču tās varēs noklausīties arī vēlāk ierakstu veidā. Pašmācība tiks papildināta ar praktiskām nodarbībām septiņu nedēļu garumā, kuru laikā mācību programmu vadītāji kopā ar nozares ekspertiem dalīsies pieredzē, kā apgūtās digitālās prasmes iespējams pielietot praksē.

Dalībnieki apgūs mūsdienīgus rīkus un mācīsies izstrādāt lietotni (darba virsmai un/vai viedtālruņiem) uzņēmuma iekšējai lietošanai, izmantojot "Canvas App", "Model-Driven App", vai portālu, kurā var ielogoties un izmantot arī uzņēmuma klienti, izstrādāt sarunbotu. Izmantojot "Microsoft Power Automate", automatizēt uzņēmuma procesu, kura izpilde prasa lielu laika resursu.

Mācības norisināsies no 18. augusta līdz 30. septembrim. Savukārt semināru noslēgumā būs iespēja nokārtot testu, lai saņemtu apliecinājumu par kursa beigšanu. Motivētākajiem dalībniekiem būs iespēja pieteikties virtuālajai praksei, kurā jauniegūtās prasmes varēs izmantot reālās dzīves darba pieredzē un gūt ieskatu izvēlētajā karjeras jomā. Vienlaikus būs iespēja nokārtot "Microsoft" sertifikācijas eksāmenu un saņemt pasaulē atzītu sertifikātu, kas apliecinās prasmes jaunāko tehnoloģiju apguvē.

Pieteikties Baltijas digitālo prasmju pilnveides programmai var, klikšķinot šeit. Savukārt papildu informācija par programmas saturu pieejama, klikšķinot šeit.

--

Baltijas digitālo prasmju pilnveides programma ir daļa no globālas "Microsoft" iniciatīvas. To īsteno Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija kopā ar Latvijas Universitātes Inovāciju centru LUMIC ar "Microsoft" finansiālu atbalstu.

Tags

Datorzinātne Programmēšana Microsoft Microsoft Latvija Tehnoloģijas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form