RTU un Mārtiņš Rubenis aicina piedalīties 3D printēšanas konkursā
Foto: RTU

Turpinot sadarbību ar Latvijas kamaniņu sporta izlasi, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina studentus pieņemt izlases trenera un mehāniķa Mārtiņa Rubeņa izaicinājumu un piedalīties 3D printēšanas konkursā, lai izgatavotu apbalvošanas modeļa prototipu Pasaules kausa posmam kamaniņu sportā Siguldā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dalībniekiem būs brīvas iespējas izvēlēties, kādu apbalvošanas modeli izstrādāt, piemēram, medaļu, kausu vai kādu citu piemiņas balvu. Tiks vērtēts radošums un funkcionālais dizains.

Ikgadējo 3D printēšanas konkursu rīko RTU Studentu parlaments un RTU Dizaina fabrika sadarbībā ar Mārtiņu Rubeni.

"Šis ir ļoti interesants un visaptverošs izaicinājums, jo gala versija var būt vienkāršs dizaina priekšmets, kas ietver redzējumu, kā attēlot ātruma dinamikas, zinātnes un cilvēka mijiedarbību, vai tā var būt jauna kamanas modeļa miniatūra, kas mums, Latvijas kamaniņu izlasei, paver jaunu skatījumu uz lietām, ko ikdienā darām," saka Mārtiņš.

Konkursam var pieteikties jebkuras augstskolas studenti, dalībniekiem nav obligātas 3D modelēšanas un printēšanas priekšzināšanas.

Visiem konkursa dalībniekiem RTU Dizaina fabrikas eksperti nodrošinās apmācības un konsultācijas 3D modeļu veidošanā. Pieteikties dalībai var gan individuāli, gan komandās līdz trim cilvēkiem (komandā jābūt vismaz vienam RTU studentam, darbiniekam vai absolventam). Pieteikties var līdz 2. martam, aizpildot anketu.

Konkurss sāksies 12. martā ar ievadlekcijām un noslēgsies 16. aprīlī ar labāko darbu vērtēšanu un uzvarētāju apbalvošanu. Uzvarētājs saņems balvu – 3D printeri. Dalība konkursā ir bez maksas.

Izmanto iespēju, apgūsti ko jaunu! Uzzini, kā tehnoloģiju un inovāciju portālā Labsoflatvia.com.

Ja esi ISIC vai ITIC kartes īpašnieks, iegādājies "Delfi Abonementu" par īpašu cenu – 1 eiro uz 4 nedēļām. Vairāk par piedāvājumu uzzini šeit.

Tags

Mārtiņš Rubenis Rīgas Tehniskā universitāte Tehnoloģijas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form