Uz saturu
Darbs, kas patīk, vieta, kur novērtē
"Bite" ir visstraujāk augošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Latvijā, kas jau ilgāk nekā septiņpadsmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo un fiksēto sakaru pakalpojumus, nākamās paaudzes televīziju "Go3" un integrētus IKT risinājumus biznesa klientiem.
Mums augot, līdzi aug arī mūsu darbinieki. Šobrīd nodarbinām vairāk nekā 800 dažādu jomu speciālistus visā Latvijā.

"Bites" biroji atrodas Rīgā, Uriekstes ielā 2A, un Saldū, Striķu ielā 10c. Kolēģi strādā arī "Bites" salonos visā Latvijā, bet attālinātā darba komandas – savos mājas birojos.

Pievienojies un esi daļa no dinamiskās telekomunikāciju nozares!
Kas darba vidē "Bitē" ir īpašs? Kas to atšķir no citām darba vietām?

"Bites" iekšējā kultūra vienmēr ir bijusi mūsu vērtība un stiprā puse. To galvenokārt novērojam aizrautīgā komandas darbā, sadarbībā starp nodaļām un mūsu svētkos, ko svinam uzņēmumā. Pēdējo gadu iekšējās darbinieku apmierinātības aptaujās visaugstāko novērtējumu saņemam sadaļā "Darba vide, sadarbība un komunikācija ar kolēģiem" – apmierinātības rezultāts sasniedz 93%!

Tāpat lepojamies ar to, ka 2021. gada CV-Online darba devēju aptaujā "Bite" iekļuva Latvijas iekārojamāko darba devēju topa piektajā vietā, un šogad saņēmām arī Sabiedrības integrācijas fonda statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta". Tas ir pierādījums tam, ka, rūpējoties par cilvēkiem – mūsu darbiniekiem un klientiem, – viss kļūst iespējams.
Kādām piecām īpašībām jāpiemīt ideālam "Bites" darbiniekam?

Mēs ticam, ka dažādībā ir spēks, ka katra darbinieka unikālās īpašības un pieredze papildina un stiprina komandu. Tomēr, ņemot vērā, ka darbs telekomunikāciju nozarē ir dinamisks, mainīgs un nemitīgā attīstībā, ļoti novērtējam kolēģus ar augstu atbildības sajūtu, mērķtiecību, atklātību, azartu un humora izjūtu.
Piecas "Bites" kā uzņēmuma pamatvērtības
"Bites" vērtības definē to, kādi cilvēki strādā mūsu uzņēmumā.
Degsme sasniegt mērķus
Mēs esam mērķtiecīgi un azartiski, jo sasniegtie rezultāti iedvesmo mūs pārvarēt arvien jaunus panākumu augstumus.
Komandas darbs
Mēs cieši līdzdarbojamies komandās un atbalstām viens otru.
Rūpes par cilvēkiem
Mums svarīgākais ir mūsu cilvēki – kolēģi, klienti un sadarbības partneri.
Izcilība it visā
Mums ir svarīgi nemitīgi pilnveidoties – šodien darām labāk nekā vakar, rīt darīsim labāk nekā šodien.
Radošums
Meklējot labākos risinājumus, mēs skatāmies uz visām iespējām un pamanām to, ko citi nav ievērojuši.
Kādi komandas stiprināšanas pasākumi notiek "Bitē"?

Mēs "Bitē" protam svinēt uzvaras gan mazās komandās, gan liela mēroga pasākumos kopā ar ģimenēm. Mums patīk radīt svētku sajūtu arī ikdienā.
Kādas ir karjeras izaugsmes iespējas "Bitē"?

Telekomunikācijas ir viena no aizraujošākajām un dinamiskākajām nozarēm, jo nemitīgi attīstās gan sakaru tehnoloģijas, gan pakalpojumu piedāvājums klientiem, gan, protams, ierīces, kuras izmantojam ikdienā.

"Bite" nodarbina vairāk nekā 800 darbiniekus visdažādākajās jomās – telekomunikāciju inženierus, klientu apkalpošanas speciālistus, tehniķus, mārketinga speciālistus, juristus, telemārketinga speciālistus gan klātienē, gan 100% attālināti mājas birojos. Tāpēc varam teikt, ka pie mums ir ļoti plašas izaugsmes iespējas dažādos līmeņos, bet, lai tie nav tikai vārdi, dosim piemēru: 80% no visiem vadītājiem uzņēmumā ir izauguši "Bitē".
Kāds ir īpašais atbalsts vecākiem ar bērniem un tiem, kuri mācās? Kādi vēl ir bonusi?

"Bitē" regulāri organizējam dažādu ekspertu seminārus par kolēģiem aktuālām tēmām. Sedzam 50% no izmaksām apmācībām, kuras kolēģi izvēlējušies, lai papildinātu savas profesionālās zināšanas. Darbiniekiem bez maksas piedāvājam tarifu plānu saziņai, nākamās paaudzes televīziju "Go3", internetu un biznesa klases telefonu. Veselības apdrošināšana mums visiem ir vienlīdz vērtīga, jo nepastāv tās dalīšana ieņemamo amatu kategorijās. "Bitē" arī bērni un pat mājdzīvnieki ir mīļi gaidīti viesi. Vasarā organizējam savu bērnudārzu, lai vecākiem atvieglotu ikdienu laikā, kad vairums citos bērnudārzos ir brīvlaiks. Dzimšanas diena pie mums ir brīvdiena, bet visu vasaru mielojamies ar bezmaksas saldējumu.
Ko man darīt, ja es gribu strādāt "Bitē", bet šobrīd neredzu sev atbilstošu vakanci?

Droši atstāj mums ziņu "Bites" mājaslapas karjeras sadaļā, un mēs sazināsimies ar tevi, lai sarunas laikā izprastu tavas vajadzības un mūsu iespējas.


Uz tikšanos!
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.