Uz saturu
Darbs Rīgā, rezultāts – visā pasaulē
"SmartLynx Airlines" ir vieta, kur tavs darbs būs nozīmīgs visā pasaulē, palīdzot pasažieriem, apkalpes locekļiem un kravām nonākt savos galamērķos, strādājot kopā ar kolēģiem, kuriem rūp gan darba rezultāts, gan citu kolēģu labsajūta. Tā ir darbavieta, kur mājās nests tiek nevis darbs, bet gandarījums!
"SmartLynx Airlines" – aviācijas "Uber"

Vai esi kādreiz lidojis ar pilnīgi baltu lidmašīnu? Iespējams, ka tie bijām mēs. Mūsu lidaparātu astes ir koši baltas, lai uz tām vienmēr atrastos vieta mūsu klientu zīmolam. Mēs esam globāli atzīts ACMI (Aircraft, Crew, Maintanace, Insurance – pilna servisa lidmašīnu noma ar apkalpi) pakalpojumu sniedzējs. No Rīgas, kur atrodas mūsu galvenais birojs, jau 30 gadus apkalpojam tādus pasaules mēroga klientus kā "EasyJet", "DHL Express", "TUI Fly", "Condor". Vienkāršiem vārdiem sakot – mēs piedāvājam iznomāt savas lidmašīnas citiem uzņēmējiem gan pasažieru, gan kravu pārvadājumiem, kas var būt gan stratēģisks ilgtermiņa projekts, kā arī pēdējā brīža risinājums, kad ar savu floti ir par īsu. Turklāt esam ne tikai lielākais gaisa flotes operators Baltijā, bet arī lielākā ACMI aviokompānija Eiropā. Un pie horizonta jau nākamais mērķis – kļūt par vadošo ACMI kompāniju un aviokravu pārvadātāju visā pasaulē.
Par mums
 • Mūsu flotē ir 60 pasažieru un kravas lidmašīnas "Airbus A320", "A321", "A321F", "A330" un videi draudzīgākais "Boeing 737 MAX 8".
 • "SmartLynx Training Centre": mēs apmācām pilotus un gaisa kuģa salona apkalpi.
 • "SmartLynx Technik": mēs uzturam lidmašīnas drošā un lidojumiem atbilstošā stāvoklī.
 • Mēs koordinējam visus gaisa kuģa pārvaldības soļus: apkalpošanu, degvielas uzpildīšanu, tīrīšanu, bagāžas pārvadājumus.
 • Ikdienā apkalpojam lidojumus visā pasaulē, dodoties uz vairāk nekā 250 galamērķiem.
 • Visi mūsu lidojumi un lidaparāti atbilst nozares prasībām un mums ir trīs pasaules valstu – Latvijas, Igaunijas un Maltas – aviopakalpojumu operatora sertifikāti (AOC).
 • Galvenais birojs Rīgā, biroji arī Tallinā, Viļņā un Maltā.
 • "SmartLynx Airlines" strādā 74 dažādu tautību cilvēki, un mūsu ikdiena ir tiešām dinamiska, gan darba, gan kultūras jomā.
Kāpēc strādāt "SmartLynx Airlines"?

Darbu "SmartLynx Airlines" vislabāk var raksturot kā nostāšanos uz skrejceļa, kam seko pacelšanās, ar kuru var sākties ceļojums dažnedažādos virzienos. Tas var būt pat tavs pirmais darbs aviācijas jomā, jo mūsu pieredzējušie kolēģi nekad neliedz padomu, un varam lepoties ar pasaules līmeņa aviācijas speciālistiem. Tāpēc komandā uzņemam gan profesionāļus, gan cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes aviācijā pozīcijās, kur tā nav obligāta. Tāpat sniedzam iespēju ieskatīties nozarē arī studentiem, sadarbojoties ar lielākajām Latvijas universitātēm.

"SmartLynx Airlines" iekšējo aptauju rezultāti liecina, ka alga, izaugsmes iespējas, bonusi – tas viss ir lieliski –, bet darbinieki īpaši augstu vērtē tieši komandu. Tie ir cilvēki, kas mīl savu darbu, ir no galvas līdz kājām aviācijā, ciena savu un citu laiku, veido iekļaujošu vidi. Tā rezultātā pirmdienas nebūt nav nedēļas sliktākās dienas.
Mēs esam ģimenei draudzīgs uzņēmums. Birojā ir atpūtas istaba ar bērnu stūrīti, kur mūsu darbinieku atvases var celt pilis, spēlēt pilotos un stjuartos, gatavot "Lego" burgerus, lasīt grāmatas. Mūsu cilvēcīgo attieksmi pret ģimeni novērtējis arī Sabiedrības integrācijas fonds, piešķirot ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu.
Priekšrocības, ko novērtē "SmartLynx" darbinieki
 • Veselības apdrošināšana, kas iekļauj psihoterapiju un zobārstniecību.
 • Elastīgs darba laiks un vieta (ja to ļauj darba specifika).
 • Bezmaksas pusdienas un veselīgas uzkodas birojā.
 • Personīgās izaugsmes un attīstības iespējas.
 • Bezmaksas stāvvieta un uzņēmuma elektroauto ar darbu saistītiem braucieniem.
 • Ceļojumu priekšrocības atpūtai kopā ar ģimeni vai draugiem.
 • Iekšējie un komandas saliedēšanās pasākumi.
 • Sporta un labsajūtas aktivitātes.
 • Konkurētspējīgs atalgojums pret citiem aviācijas uzņēmumiem.
Izaugsmes iespējas uz visām debess pusēm

Mūsu apmācību iniciatīvas ļauj mācīties un augt uzņēmuma iekšienē. Piemēram, "SmartLynx Talent Academy" un "SmartLynx Leaders Club" ir vairāku mēnešu apmācības, kuru mērķis ir izaudzināt aviācijas profesionāļus. Savukārt biroja darbiniekiem, kuri vēlas izmēģināt darbu virs mākoņiem, piedāvājam bezmaksas apmācības, lai kļūtu par stjuartu. Pēc veiksmīgas kursu absolvēšanas darbinieks var strādāt gan birojā, gan pievienoties gaisa kuģa salona apkalpei lidojumos no Rīgas vai Tallinas. Vai no jebkuras vietas pasaulē, ja darba specifika un grafiks to atļauj.
#SmartTeam Dace
Dace Straupmane, kura 2013. gadā karjeru uzņēmumā sāka kā stjuarte, ātri kļuva par vecāko apmācību speciālisti, bet nu jau vada jauno talantu piesaistes komandu. Iespējams, tieši ar Daci būs tava pirmā saruna, uzsākot pieteikšanos darbā "SmartLynx Airlines".
Kā pievienoties "SmartLynx Airlines"?

Pēc iepriekšējo rindkopu izlasīšanas ir tikai normāli, ja piemeklē "Es arī tā gribu" sajūta. Labā ziņa – ja ir vēlēšanās, ir arī varēšana.

 • 1
  Ieskaties šeit un uzzini par aktuālajām vakancēm.
 • 2
  Izvēlies sev atbilstošāko vakanci, atsūti pieteikumu un gaidi uzaicinājumu uz interviju.
 • 3
  Izvēlies sev ērtu laiku, lai veiktu virtuālo intervijas ierakstu, izmantojot "HireVue" platformu.
 • 4
  Pēc veiksmīgas intervijas tiksimies klātienē un/vai nosūtīsim ar darbu saistītu uzdevumu.
 • 5
  Ja mums saskanēs, e-pastā saņemsi darba piedāvājumu.
 • 6
  Savukārt gadījumā, ja mums nebūs pa ceļam, noteikti atsūtīsim atteikumu, nevis izliksimies, ka neesam pamanījuši tavu interesi. 
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.