Uz saturu
Kāpēc mēs uzdrošināmies teikt, ka esam [geimčeindžeri]? Mēs mainām pasauli un cilvēku dzīves uz labu – ar mūsu izstrādātajiem risinājumiem ik dienas sastopas praktiski katrs Latvijas iedzīvotājs.
Mēs esam "Tietoevry"

Vienus mūs varbūt nemaz nepamana, bet kopā – kopā mēs mainām pasauli uz labu, veidojot jēgpilnus risinājumus. Mēs radām IT sistēmas, attīstām finanšu tehnoloģijas un maksājumu risinājumus visā pasaulē. Mēs digitalizējam biznesus un publiskā sektora pakalpojumus. Mēs transformējam nozares – no būvniecības un banku sektora līdz enerģētikai un bibliotēkām, mūsu redzeslokā ir arī sabiedrības – it īpaši jauniešu mentālā labbūtība.

Iedvesmojot cits citu, mēs augam gan individuāli, gan visi kopā.
Latvijā mūsu biroji atrodas Rīgā un Liepājā.

Turklāt tieši Latvijā atrodas "Tietoevry" Globālais Finanšu centrs. Mūsu eksperti nodrošina stratēģiski būtiskas finanšu atbalsta funkcijas, kā arī ievieš un uztur svarīgus iekšējos procesus un projektus visiem "Tietoevry" grupas uzņēmumiem un biznesiem globāli.
Dažādība – mūsu pamata kodā
Mūsdienās uzņēmumos dažādība ir gan "trends", gan izaicinājums.

"Tietoevry" pamatvērtības ir atklātība, vienlīdzība un dažādība. Mēs varam lepoties, ka Latvijā, darbojoties IT un biznesa pakalpojumu nozarē, esam sasnieguši vienlīdzīgu dzimumu īpatsvaru uzņēmumā.

Mūsu jaunākais komandas biedrs ir 18 gadus jauns, bet vecākais tuvojas cienījamam septiņdesmitgadnieku pulkam, turklāt darbojamies multikulturālā vidē: mūsu komandas biedri nāk no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Ukrainas, Dānijas, Zviedrijas, Uzbekistānas un ASV.
Pārmaiņu veicinātāji
[geimčeindžeri] iekšēji un ārēji:
mēs īstenojam pārmaiņas uz labu!
[valsts pārvaldē]
Sarežģīts un lēns – tāds mēdz būt priekšstats par valsts un publiskā sektora digitāliem risinājumiem. Taču patiesībā publiskajā sektorā ir ar izcilību vērtējami projekti un informācijas sistēmas, kam piemīt stabilitāte, ātrums, kvalitāte un drošība. Ieviešot inovatīvas digitālās sistēmas, mēs pakāpeniski mainām ne vien šo risinājumu konceptu, bet arī priekšstatu par tiem.
[enerģētikā]
Sākot no Tomasa Edisona izgudrotās kvēldiega spuldzes līdz saules enerģijai un "lidojošu" auto testiem, enerģētika un tās risinājumi transformē cilvēku ikdienu. Lai tā atrastos drošās rokās, mūsu izstrādātie risinājumi palīdz vadošajiem Latvijas un Baltijas enerģētikas uzņēmumiem līdzsvarot un pārvaldīt savus procesus un resursus.
[norēķinos]
Maksājumu karšu risinājumi, atvērtās bankas platformas, zibmaksājumi un daudzi citi inovatīvi pakalpojumi, kas nodrošina ikdienas norēķinu iespējas vairāk nekā 200 miljoniem cilvēku. Mūsu produkti liek tradicionāliem norēķiniem doties sen pelnītā atpūtā, radot individualizētus un progresīvus rīkus visā pasaulē. Turklāt risinājumu īstenošanu 50 valstīs nodrošina ap 350 cilvēku no Latvijas.
[starptautiski]
Valoda ir māksla, tehnoloģijas – zinātne, mūsu komandā tās satiekas. Mūsu valodas akadēmija palīdzēs pāris mēnešos apgūt norvēģu valodu teicamā līmenī, neprasot priekšzināšanas. Tiem, kuri jau pārzina kādu no skandināvu valodām, akadēmija var būt īsceļš uz jēgpilnu darbu vienā no svarīgākajām mūsdienu nozarēm – IT. Valodu apguves programma sniedz kā pamatu, tā plašas iespējas izaugsmei.
[finansēs]
Mūsu spīdošie talanti ir kā gaisma finanšu un grāmatvedības izaicinājumu tuneļa galā. Ar 15 gadu pieredzi un kompetenci, mūsu intelekta kapacitāti pierāda Rīgā bāzētais Globālais Finanšu pakalpojumu centrs. Tas sniedz finanšu risinājumus "Tietoevry" grupai vairāk nekā 20 valstīs, kur ik katram ir iespēja spēlēt būtisku lomu globālajos finanšu projektos un procesos. Starp 26 lomām Tu noteikti atradīs savu vietu, neatkarīgi no tā, vai tu joprojām studē, esi pēdējo kursu students vai finanšu eksperts.
[labbūtībā]
Mūsu inovatīvais risinājums – Virtuālās terapijas laboratorija – efektīvāk nekā iepriekš palīdz pārvarēt mentālās labbūtības grūtības - nomāktību, trauksmi, depresiju, problēmām mācīties, uzmācīgas domas. Pateicoties mūsu sadarbībai ar Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centru, terapeits trīsdimensionālā vidē ar nākamās paaudzes tehnoloģijām paver jaunu cerību uz kvalitatīvu dzīvi. Tas ir zinātnes un IT solījums mainīt pasauli, uzlabojot sabiedrības labsajūtu un padarot psihoterapijas pakalpojumus pieejamus jebkurā telpā, laikā vai vietā.
[darba vidē]
Pastāvēs, kas kļūs vieds. To pierāda mūsu birojs, kas aprīkots ar IoT (Internet of Things) biroja risinājumiem. Šāds koncepts paredz piecas atšķirīgas darba zonas, kas nodrošina izvēli strādāt kādā no piecām zonām: sadarbības, komunikācijas, koncentrēšanās, atpūtas vai "nometnes" zonā, kuras darbinieki var izvēlēties atkarībā no dienā ieplānotajiem darbiem un nepieciešamības. Gudrā biroja risinājumi atspoguļo darba vietu un sapulču telpu noslogojumu un pieprasījumu reālajā laikā, kas darbiniekiem palīdz atrast savu komandu un brīvās vietas birojā.
Komanda – prioritāte
Mūsu vadības komandas uzdevums #1: ik dienu rūpēties par katru, kurš izmaina neskaitāmus spēles noteikumus pasaulē. "Tietoevry" darbiniekiem piedāvājam karjeras izaugsmes iespējas, profesionālās apmācības, kā arī atmiņā paliekošus komandu vienojošus pasākumus. Tāpat rūpējamies par darbinieku labbūtību veicinošām praksēm, to skaitā veselības apdrošināšanu ar iekļautām sporta nodarbībām un mentālās veselības konsultācijām, kā arī sniedzam iespēju darbiniekiem un viņu bērniem izmantot Virtuālās terapijas laboratorijas pakalpojumu.
Turklāt mēs ticam, ka pārmaiņas uz labu veidojas ikkatram [geimčeindžerim] ērtākajā vidē, tāpēc nodrošinām hibrīda darba modeli jeb iespēju strādāt no jebkuras vietas Latvijā, kā arī ārpus tās. Latvijā par ergonomisku darba vidi rūpējas divi moderni biroji: Rīgā – Jaunajā Teikā –, kā arī Liepājā – Juliannas Pagalmā!
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.