Uz saturu
Lieliska vieta, kur strādāt, mācīties un attīstīt sevi. Mēs esam viena no iekārojamākajām darba vietām valstī – savas kultūras, plašo izaugsmes iespēju un ietekmes dēļ.
"Accenture" ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Ikdienā aptuveni 2000 uzņēmuma speciālisti Baltijā strādā ar mākoņtehnoloģijām, Java, .NET, Scala, SAP un citām vadošajām tehnoloģijām, lai palīdzētu klientiem ieskatīties nākotnē un to īstenot.

"Accenture" ir arī lielākais IT uzņēmums Latvijā, ņemot vērā IT speciālistu skaitu. Kopš 2021. gada uzņēmums ir pārstāvēts arī Lietuvā.
Mēs dzīvojam interesantā laikmetā – pārmaiņas ir visapkārt, bet tās nav iespējams īstenot bez cilvēka iesaistes.
Uzņēmuma speciālisti ikdienā strādā ar lieliem, starptautiskiem projektiem, lai tehnoloģijas strādātu cilvēku labā, radot pievienoto vērtību.

Ja vēlies nepārtraukti pilnveidot savas prasmes, praktiski pielietot iegūtās zināšanas un būt daļa no kaut kā lielāka, izmanto iespēju un pievienojies "Accenture"! Kopā mēs risināsim lielākos izaicinājumus pasaulē no tehnoloģiju attīstības perspektīvas.
Pievienojoties "Accenture", tev būs iespēja strādāt atvērtā un iekļaujošā darba vidē, novērtēt uzņēmuma kultūras priekšrocības un stabilitāti, saņemt konkurētspējīgu darba samaksu. "Accenture" nodrošina plašas karjeras un neierobežotas apmācību iespējas, darbu internacionālā vidē, ikdienā sazinoties ar kolēģiem un klientiem no citām valstīm. Darba ikdiena nav iedomājama bez kvalitatīva kopā pavadīta laika ar fantastiskiem cilvēkiem.

Ar ko "Accenture" atšķiras no citām darbavietām?
"Accenture" apvieno talantīgus cilvēkus, jomas profesionāļus, kas darbu uzņēmumā padara par vērtīgu pieredzi.
Uzņēmums aktīvi investē izglītībā un ekosistēmas attīstībā, ikdienā sadarbojoties ar vadošajiem uzņēmumiem, pētniecības centriem un akadēmisko sektoru. Tas ir būtiski, lai sniegtu un radītu visaptverošu vērtību mūsu klientiem, cilvēkiem un kopienām.

Mēs strādājam ar 89 no "Fortune Global" 100 uzņēmumiem. 2022. gadā "Fortune" sarakstā esam atzīti par vienu no mīlētākajiem uzņēmumiem pasaulē jau 20 gadus pēc kārtas.
"Accenture" vērtības veido uzņēmuma kultūru un vidi. Mēs pieņemam lēmumus, vadoties pēc mūsu pamatvērtībām:
Atklāj savu nākotnes karjeru!
Karjeras iespējas uzņēmumā "Accenture" ir teju neierobežotas, neatkarīgi no tā, vai vēlies iepazīt konkrētu tehnoloģiju virzienu, projektu vadību, programmēšanas valodu, datu vai biznesa procesu pārzināšanu. IT profesiju spektrs ir plašs, lai katrs atrastu sev piemērotāko virzienu.

Ir vairākas iespējas, kā sākt karjeru "Accenture". Ja tev ir pieredze kādā no uzņēmuma darbības virzieniem vai tehnoloģijām, esi laipni aicināts pieteikties mūsu vakancēm: šeit.

Ja vēlies mainīt karjeru vai apgūt jaunu tehnoloģiju virzienu, vari pieteikties uzņēmuma rīkotajās mācībās "Accenture Bootcamp” vai programmā "She Goes Tech" (īpaša programma sievietēm, sadarbībā ar "Riga TechGirls"). Seko līdzi aktualitātēm un pieteikšanās laikiem bootcamp.lv un shegoestech.lv mājas lapās. Visas apmācības ir bezmaksas, notiek angļu valodā. "Bootcamp" mācību laikā ir iespēja saņemt stipendiju vai atlīdzību.

Pieteikumus IT mācībām un praksei "Accenture Bootcamp" sūta ne tikai IT studenti un absolventi, bet arī cilvēki, kas studē vai apgūst eksaktās zinības, inženierzinātnes, uzņēmējdarbību, enerģētiku, transportu un humanitārās zinātnes, vai cilvēki, kas patstāvīgi ir iemācījušies programmēt, sākot no vienkāršām līdz kompleksām ikdienas lietām. Pievienojoties mūsu komandai, tev būs iespējas ceļot un būt daļai no "Accenture" starptautiskās ģimenes.

Plašāk par karjeras iespējām, kā arī IT profesijām vari izlasīt šeit: Iespejas-it-pasaule.
Mēs paļaujamies uz mūsu pamatvērtībām un biznesa ētikas kodeksu, lai ne tikai pieņemtu lēmumus, bet arī palīdzētu darbiniekiem izdarīt ētisku izvēli un izvērtēt savu lēmumu ietekmi ilgtermiņā.
Ieguvumi katram darbiniekam
Līdztiesības kultūra
"Accenture" apņemšanās – nodrošināt vienlīdzīgu attieksmi pret ikvienu darbinieku – nekad vēl nav bijusi tik aktuāla kā šobrīd. Uzņēmums atbalsta vairākus iekļautības un dažādības projektus.
Priekšrocības
Plašas karjeras iespējas, sociālās garantijas, veselības apdrošināšana, mācības un citi bonusi.
Kopienas un pasākumi
Gan ar profesionālu ievirzi, gan aktivitātes, kas balstītas vaļaspriekos.
Fleksibilitāte un elastīgs darba modelis
Iespēja strādāt attālināti vai kādā no "Accenture" modernajiem birojiem (VEF un TEO – Rīgā, Ventspilī vai Viļņā), piedāvājam arī iespēju noteiktu laika periodu strādāt no citām ES valstīm.
Labbūtība
Dzīves – darba balanss, atklātas sarunas, dažādu viedokļu atzīšana, labbūtību veicinoši pasākumi, aktivitātes, apmācības, iespēja saņemt individuālu labbūtības speciālista atbalstu.
Mēs ticam, ka komandas gars ir dvēseles stāvoklis! Katru sezonu mēs rīkojam dažādas aktivitātes, lai atsvaidzinātu prātu un uzmundrinātu garu, smeļoties jaunu iedvesmu un gūstot enerģiju jaunam darba cēlienam. Aktivitāšu ir daudz: pārgājieni, riteņbraukšana, skriešana, ēst gatavošana, spēles, mājdzīvnieku mīļotāju aktivitātes, adrenalīna un āra dzīves klubi, kas ir pieejami ikvienam darbiniekam.

Svinam sasniegumus un īpašus notikumus mazākās un lielākās komandās, kā arī visi kopā – Ziemassvētkus, Jāņus, jubilejas utt.
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.