Uz saturu
Tu vari būt tik veiksmīgs, cik veiksmīga ir tava komanda!

MAXIMA ir atzīts par vienu no mīlētākajiem mazumtirdzniecības zīmoliem Latvijā un Baltijā, uzņēmums ir novērtēts, kā ģimenei draudzīga darbavieta, un apbalvots ar Ilgtspējas indeksa platīna kategoriju. Tas ir izdevies, pateicoties lieliskai komandai!

Ik dienas rūpējamies par 172 veikaliem un un to, lai mūsu klientiem vienmēr būtu pieejami svaigi un kvalitatīvi produkti par zemām cenām. Esam lielākais darba devējs valstī un vienkopus apvienojam teju 7000 kolēģus, kuri strādā vairāk nekā 250 dažādās profesijās. MAXIMA ir arī divi loģistikas centri un 17 pārtikas ražošanas cehi. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas MAXIMA Grupe, kas darbojas piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā), nodarbinot vairāk nekā 30 000 cilvēku.
MAXIMA paver iespējas ikvienam!
Loģistika
Efektīva piegādes ķēde ir mazumtirdzniecības uzņēmuma veiksmes atslēga. Par piegādēm MAXIMA veikaliem gādā divi loģistikas centri, kuru galvenā funkcija ir nodrošināt mūsu klientiem visu nepieciešamo produktu sortimentu veikalos visā Latvijā. Ik dienu, pateicoties vairāk nekā 500 darbiniekiem, piegādes veikaliem nodrošina vairāk nekā 100 kravas automašīnas, nogādājot veikaliem visu nepieciešamo mūsu klientu apkalpošanai.
Pārtikas ražošana
Ēdiens jāgatavo ar mīlestību! Tieši šādi tiek gatavoti vairāk nekā 160 konditorejas izstrādājumi, vairāk nekā 150 kulinārijas produkti un vairāk nekā 60 gatavās maltītes, kas pieejamas visos MAXIMA veikalos. Par gardu maltīti rūpējas kolēģi no 17 ražošanas cehiem visā Latvijā. Pārtikas ražošanā kopā strādā teju 400 kolēģi, kas ik dienu rūpējas par "Meistara markas" produktu recepšu izstrādi, maltīšu pagatavošanu, iepakošanu, noformēšanu un nodošanu mūsu pircējiem.
Veikals
MAXIMA tīklā darbojas 172 veikali visā Latvijā, apkalpojot teju 300 000 klientu katru dienu. Pēdējo divu gadu laikā aktīvi tiek strādāts pie jaunā "Mans veikals" koncepta ieviešanas, kas paredz intuitīvāku, ērtāku un mūsdienīgāku iepirkšanos klientiem, kā arī efektīvāku ikdienas darbu veikšanu mūsu kolēģiem. MAXIMA sirds pukst tieši veikalos, tādēļ esam lepni par kolēģiem, kuri ik dienu rūpējas par to, lai pircējiem būtu pieejami svaigi un kvalitatīvi produkti.
Administrācija
MAXIMA biroja telpas atrodas jaunajā un inovatīvajā "Akropole" biznesa centrā Rīgā. Birojs izvietots trīs stāvos, kuros katru dienu aktīvi savu darbu uzsāk teju 400 darbinieki. Ikviena ērtībām birojs ir veidots ar vairākām funkcionālām zonām, kas ietver darba zonas, daudzfunkcionālas sapulču telpas, klusuma telpas, kā arī atpūtas zonas un virtuvi. Mēs rūpējamies par savu darbinieku ērtībām, nodrošinot visu nepieciešamo mūsdienīgai, ergonomiskai un ērtai darba videi!
Mēs rūpējamies par sabiedrību!
MAXIMA sniedz atbalstu vietējām kopienām un īsteno ilgtermiņa labdarības projektus. Galvenie atbalsta virzieni ir bērnu un jauniešu veselība, atbalsts ģimenēm un aktīvam dzīvesveidam. Īstenojam ilgtermiņa sadarbību ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, atbalstot veselīga uztura kustību "Ēstprieks" un bērnu rehabilitācijas centru "Poga". Tāpat jau vairākus gadus atbalstām jauniešu ielu sporta un kultūras kustību "Ghetto games", Latvijas Orientēšanās federāciju, Latvijas Basketbola savienību, Latvijas Hokeja federāciju u.c. organizācijas.
Kāda ir MAXIMA komanda?
 • Mēs tiecamies uz mērķiem, kas paver iespējas sevi realizēt un pierādīt. Ikvienam no mums ir dota iespēja augt uzņēmuma ietvaros, un ir skaidrs, ka tu esi vienīgais cilvēks, kurš ir atbildīgs par savu laimi. Ja tev ir patiess gribasspēks – viss ir iespējams!
 • Ikdienas darbā, strādājot komandā, mēs varam paveikt daudz vairāk.  Mūsu komanda ir liela vērtība un spēks. Nenoliedzami, mēs esam patiesi veiksmīgi tikai kopā, ko pierāda paveiktie darbi un realizētie projekti.
 • Kad dari ar prieku, viss izdodas – ikdienas darbi sokas daudz raitāk ar izpalīdzīgiem un profesionāliem kolēģiem, atbalstošu vadību un ērtu darba vidi. Tad rast prieku darbā nav izaicinājums, bet gan ikdiena!
Mēs svinam svētkus!
Mēs svinam kopā gan lielus, gan mazus svētkus! Nav noslēpums, ka darbā pavadām lielu daļu savas ikdienas, līdz ar to ir īpaši būtiski, kā mēs jūtamies darbavietā. MAXIMA īpaši rūpējas par to, lai katrs no kolēģiem justos iesaistīts, atbalstīts, motivēts un uzklausīts. Uzņēmuma iekšējā kultūra ir tas, ar ko lepojamies. Mēs kopīgi realizējam lielas un mazas idejas un kopīgi tās arī svinam! Galvenais nav forma, bet gan emocijas, ko dod kopā pavadītais laiks.
Karjeras izaugsmes iespējas

MAXIMA sniedz kolēģiem iespējas attīstīties, apgūt jaunas iemaņas, kā arī virzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm, izvēloties sev piemērotāko no 250 profesijām visā uzņēmumā. Mūsu prioritāte ir sniegt kolēģiem izaugsmes iespējas, un ikviens tiek motivēts pieņemt arvien jaunus izaicinājumus.


Mums ir svarīgi, lai mūsu kolēģi gūst jaunas zināšanas un kļūst par jomas profesionāļiem! Ja kolēģu attīstība ir saistīta ar izglītības ieguvi kādā no augstskolām, mēs nodrošinām līdzfinansējumu augstākās izglītības iegūšanai. Mēs atbalstām, un sniedzam iespēju ikvienam savu talantu un zināšanas realizēt sev piemērotā darba jomā kādā no 19 departamentiem, kas saistīti ar mazumtirdzniecības nozari – loģistiku, ražošanu, un vēl daudz un dažādām specialitātēm!


Izaugsmes iespējas mūsu darbiniekus pavada ik uz soļa! "Izrāviena komanda" ir jauns talantu attīstības projekts, kas kolēģiem uzņēmumā sniedz plašas karjeras izaugsmes iespējas. Programma ilgst sešus mēnešus un tās ietvaros dalībnieki iepazīstas ar uzņēmuma pārvaldību, piedalās vadības komandas sanāksmēs un realizē savas idejas uzņēmuma izaugsmei, īstenojot kādu pašu piedāvātu projektu. "Izrāviena komandā" tiek aicināts pieteikties jebkurš uzņēmuma kolēģis, neatkarīgi no ieņemamā amata, darba stāža vai atrašanās vietas.

Labumu grozs
Patiesi rūpējamies par to, lai mūsu kolēģi jūtas laimīgi. Tādēļ, lai mēs visi spētu veiksmīgi sadarboties kā zobratu mehānisms, ir nepieciešams atbalsts. Un to mēs sniedzam, nodrošinot iekļaujošu un atbalstošu iekšējo kultūru, kā arī piedāvājam dažādus praktiskos labumus jeb labumu grozu. Visiem darbiniekiem tiek nodrošināta veselības apdrošināšana pēc trim nostrādātiem mēnešiem, veikalu un loģistikas kolēģi saņem bezmaksas ēdināšanu, svētkos nodrošināts papildu uzkrājums darbinieku "Paldies" kartēs, jebkuram darbiniekam ir  iespēja pieteikties studiju maksas kompensācijai un angļu valodas apmācībām. Šie ir tikai daži labumi no plašā darbinieku bonusu groza!
Iepazīsti MAXIMA vadību
 • Karolina Zygmantaite
  Vadītāja, valdes locekle

  LinkedIn
 • Jānis Beseris
  Korporatīvo attiecību departamenta direktors

  LinkedIn
 • Olga Bondare
  Finanšu direktore

  LinkedIn
 • Gunita Ķiesnere
  Tirdzniecības tīklu direktore

  LinkedIn
 • Edvīns Lakstīgala
  Kategoriju vadības un iepirkumu direktors

  LinkedIn
 • Gundega Laugale
  Mārketinga direktore

  LinkedIn
 • Viktors Novikovs
  Nekustamā īpašuma attīstības un celtniecības direktors

  LinkedIn
 • Elīna Stībele
  Drošības, kvalitātes un atbilstības direktore

  LinkedIn
 • Inga Šeninga
  Personāla vadības direktore

  LinkedIn
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.