Uz saturu
Stabilitāte, ilgtspējīgi mērķi, cieņa pret kolēģiem un rūpes par klientiem

LMT kā vadošais telekomunikāciju sakaru operators un mobilo tehnoloģiju līderis Latvijā ar plašāko klientu apkalpošanas tīklu aicina pievienoties LMT Retail & Logistics komandai un veidot savu darba pieredzi kopā ar labākajiem nozarē. LMT Retail & Logistics tev būs iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus ar interesi par jaunākajām tehnoloģijām, vēlmi strādāt stabilā uzņēmumā ar ilgtspējīgiem mērķiem sabiedrības izaugsmei, cieņu pret kolēģiem un rūpēm par klientiem.

Seši iemesli, kāpēc kļūt par LMT klientu konsultantu

Pievienojies LMT Retail & Logistics komandai un baudi septiņas priekšrocības savā darba ikdienā!

Bonusi
Darbiniekiem papildus ikmēneša algai piedāvājam plašu labumu klāstu – darba telefonu ar pieslēgumu, apdrošināšanu, mājas rūteri ar internetu, papildu brīvdienas un pievilcīgu motivācijas programmu, kurā iespējams nopelnīt papildu prēmijas, vai iegādāties jaunākās iekārtas.
Atpūta
Darbs būs efektīvāks, ja pirms tam labi atpūtīsies! Par to mēs protam parūpēties, regulāri veidojot dažādus saliedēšanas pasākumus komandām, piešķirot papildu brīvdienu dzimšanas dienā un rīkojot lieliskas gada balles un sporta spēles.
Tehnoloģijas
Mobilo tehnoloģiju uzņēmumā ne diena nepaiet bez jaunumiem – iespēja testēt jaunākās ierīces un viedpalīgus ir viena no mūsu iecienītākajām nodarbēm LMT. Izvēlies sev interesējošo un izmēģini!
Izaugsme
Tev ir iespēja strādāt stabilā darba vietā mainīgos laikos, lai iegūtu jaunu pieredzi un zināšanas, kuras noderēs personīgajā izaugsmē un  savas  karjeras attīstībā.
Uzmanība
Kā TOP darba devējam Latvijā, īpaši informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozarē, LMT rūp savu darbinieku labbūtība un apmierinātība ar darbu ilgtermiņā. Tava motivācija ir svarīga, tādēļ atbalstām darbiniekus gan ar pielāgotu darba vidi, gan iedvesmojošiem semināriem.
Ilgtspējība
Pievienojoties darbam LMT, tu pievienojies ilgtspējīgai un atbildīgai tehnoloģiju attīstības kopienai, kopā veicinot sabiedrības izaugsmi, kā arī iestājoties par zaļas un viedās infrastruktūras attīstību.

Pievienojies LMT klientu konsultantu komandai visā Latvijā!
Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.