Uz saturu
Tet ir tehnoloģiju uzņēmums, kas apvieno spožākos un talantīgākos prātus visdažādākajās profesijās, lai kopā darbs izdotos
Mājas tavai izaugsmei

Mēs strādājam pie ātrākā un stabilākā interneta, aizraujošas un pielāgotas izklaides televīzijā, kā arī citiem ikdienai svarīgiem pakalpojumiem, lai ikviena mājas būtu super. Ja azarts pēc jauniem izaicinājumiem un vēlme būt daļai no inovatīvu pakalpojumu radīšanas ir tava lieta, Tet tev ir īstā vieta!
Dodies karjeras plašumos kopā ar Tet

Tet piedāvāto pakalpojumu klāsts ir plašs, taču profesionāļu un komandas biedru loks – vēl plašāks! No administratīvajiem darbiniekiem,  inženiertehniskajiem un IT profesionāļiem, līdz pārdošanas komandām, spožākajiem mārketinga prātiem un klientu atbalsta servisa ekspertiem visā Latvijā.

Radi un eksperimentē kā mājās

Neviens izaicinājums nav par lielu un neviena problēma nav par mazu, īpaši, ja ir īstā komanda, ar kuru kopā darīt lietas ar jaudu. Tet sniegs tev iespēju likt lietā visas tavas zināšanas un augt kopā ar nozares profesionāļiem.

Vērtības, kurām ticam
Drosme mēģināt
Meklēt risinājumus ārpus ierastā un ar kolēģu atbalstu sevi patstāvīgi izaicināt.
Atvērtība izprast
Spēja sevi ielikt gan kolēģu, gan klientu kurpēs, paskatoties uz lielo bildi no malas.
Neatlaidība uzlabot
Motivācija novest lietas līdz galam un radīt labāko, ko šodien spējam!
Saņem motivējošus bonusus
Mēs gribam, lai tev viss izdodas, tādēļ tev būs pieejams īpašs "Mobilly" labumu grozs, ko varēsi sakomplektēt pats.
Apmaksātas pusdienas, medicīnas izdevumi un sporta aktivitātes
Tevis izvēlēta veselības apdrošināšana
Papildu brīvdienas taviem dzīves notikumiem
Apmaksāti degvielas un transporta izdevumi
Strādājot Tet, pasaule ir tavas mājas!

Tet tev būs iespēja strādāt no jebkuras vietas pasaulē – dodies uz ārzemēm līdz trim mēnešiem gadā, strādā no lauku mājām, vai satiec kolēģus un viņu četrkājainos draugus birojos Rīgā, Cēsīs, Liepājā vai Rēzeknē.

Pievienojies Tet komandai!

Aktuālās vakances
Projekta "#darbavietas" veidotāji: dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Karīna Sabecka, Ervīns Malnačs, redaktores – Līga Švāne, Kristīne Melne, Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperti – Lauma Simanoviča, Inese Skaraine, Evelīna Krekovska, Kristīne Brahmane, Klinta Rasmane, Edgars Apermanis. Saturu sagatavojuši projekta partneri.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.