Uz saturu
DELFI lasīšana un lietošana – vēl ērtāka!
Izmēģini DELFI kontu jau tagad
Gādājot par savu lasītāju ērtību, DELFI piedāvā jaunu pakalpojumu – uzlabotu lasītāja kontu, kas ikvienam nodrošinās ērtu DELFI satura un servisu sasniedzamību un lietošanu, ļaujot izvēlētajam saturam piekļūt no jebkuras mobilās ierīces vai datora.
Kāpēc reģistrēties?

DELFI lasītāja konts ir vieta, kurā lietotājs varēs pārvaldīt savas darbības, lasot DELFI.
DELFI kontā varēs lasīt savus saglabātos rakstus, veikt izmaiņas profila informācijā, sazināties ar DELFI un saņemt informāciju par dažādiem notikumiem. Nākotnē DELFI konts tiks papildināts ar dažādiem servisiem portāla ērtākai lietošanai un satura patērēšanai.

Pirmais jaunums – DELFI grāmatzīmes

Turpmāk DELFI lietotājiem būs iespēja saglabāt rakstus izlasīšanai vēlāk – virs katra raksta atradīsiet ikonu “saglabāt grāmatzīmi”, kas ļaus saglabāt rakstu DELFI kontā.

Šādi atzīmētos rakstus būs iespējams apskatīt un izlasīt jebkurā ierīcē, vienkārši ielogojoties savā DELFI kontā. Tas ļaus saglabāt gan analītiskus materiālus izlasīšanai vakarā, gan kārdinošas receptes pagatavošanai svētku reizē, gan aizraujošus maršrutus brīvdienām un daudz citu noderīgu informāciju.

Vai izmaiņas ID sistēmā ietekmēs iespēju komentēt?

Izmaiņas neietekmēs DELFI komentāru lietošanas iespējas – arī turpmāk visi reģistrētie lietotāji varēs komentēt reģistrēto lietotāju sadaļā, savukārt anonīmo komentāru sadaļā joprojām būs iespēja savu viedokli paust bez ielogošanās.

Lasītājiem, kuri līdz šim identifikācijai DELFI izmantoja dažādus veidus – sociālo tīklu profilus vai e-pasta adresi – , būs jāizvēlas viens no tiem, ar kuru lasītājs turpmāk paliks reģistrēts DELFI kontā. Lasītājiem, kuri līdz šim izmantoja vienu pieslēgšanās metodi, nekas nemainīsies.

Izmēģini DELFI kontu jau tagad
Pieslēgties
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.