Uz saturu
close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kalendārs

Vērts redzēt

Par ko balsot Rīgā?
Par ko balsot Rīgā?

“Delfi TV ar Jāni Domburu” pirms 2020. gada ārkārtas Rīgas domes vēlēšanām īsteno interviju ciklu “Par ko balsot Rīgā?“. Raidījumos vēlētāji var iepazīties ar visiem politiskajiem spēkiem un to apvienībām, kuras iesniegušas kandidātu sarakstus. Sarakstu līderi atbild uz jautājumiem par līdzšinējo darbību, programmatiskajiem plāniem un savstarpējo konkurenci. Rīgas domes tika atlaista 2020. gada februārī. Sākotnēji ārkārtas vēlēšanas bija ieplānotas aprīlī, bet Covid-19 pandēmijas dēļ tās tika pārceltas uz 29. augustu. Kandidātu sarakstus vēlēšanām iesnieguši 15 politiskie spēki vai to apvienības.

Apskatīt īpašo sēriju
Maisi vaļā
Maisi vaļā

Publikāciju un raidījumu sērija, kurā Delfi apraksta un analizē to, par ko astoņdesmitajos gados un agrāk ziņoja tie čekas aģenti, kuru darbības pēdas atrodamas bijušās LPSR Valsts drošības komitejas (VDK) pretizlūkošanas elektroniskajā datubāzē "Delta Latvija".

Apskatīt īpašo sēriju
Krīzes laika iepirkumi
Krīzes laika iepirkumi

Kopš ārkārtas situācijas izsludināšanas 2020. gada 12. martā, uz iepirkumiem, kas saistīti ar Covid-19 apkarošanu, netiek attiecinātas Publisko iepirkumu likuma prasības. Miljonos eiro mērāmas summas dažādu individuālo aizsardzības līdzekļu, dezinfekcijas līdzekļu un medicīniskā aprīkojuma iegādei tiek ņemtas no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, bet iepirkumu konkursi, lai izraudzītos izdevīgāko piedāvājumu, nenotiek. “Delfi TV ar Jāni Domburu” pēta, cik kvalitatīvi ir šajos ārkārtas iepirkumos iegādātie aizsarglīdzekļi un vai amatpersonas, izvērtējot komersantu piedāvājumus un preču atbilstību apliecinošos dokumentus, ir bijušas uzdevuma augstumos.

Apskatīt īpašo sēriju
'Covid-19' krīze
'Covid-19' krīze

Šā gada sākumā Ķīnas pilsētā Uhaņā tika fiksēts jauna tipa koronavīrusa “Covid-19” uzliesmojums. Šā gada februārī saslimšana ar vīrusu, kas izraisa smagu pneimoniju, strauji izplatījās Ziemeļitālijā, bet nedaudz vēlāk – citviet Eiropā. Latvijā par pirmo laboratoriski apstiprināto saslimšanu ar “Covid-19” tika paziņots 2. martā. 2020. gada 12. martā, reaģējot uz arvien straujāku “Covid-19” izplatību, Ministru kabinets nolēma izsludināt Latvijā ārkārtējo situāciju, nosakot ierobežojumus masu pasākumu norisei, uz mēnesi pārtraucot klātienes mācības izglītības iestādēs, izņemot pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī ieviešot vairākus citus ierobežojumus. Jau divas dienas vēlāk valdība nolēma no 17. marta faktiski slēgt Latvijas robežas, apturot jebkura veida starptautiskos pasažieru pārvadājumus. “Delfi TV ar Jāni Domburu” uzmanības fokusā šajā laikā ir atbildīgo institūciju lēmumi, kas saistīti ar ar centieniem ierobežot “Covid-19” izplatību, kā arī šo lēmumu ietekme uz ekonomiku un iedzīvotāju ikdienas dzīvi.

Apskatīt īpašo sēriju
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.