Trešdien portāls "Delfi" projektā "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvāja interviju ar Rīgas domes deputāta amata kandidātu Armandu Krauzi (ZZS). Intervijai sekoja diskusija, kurā piedalīsies mūziķis un LTV raidījuma "Gudrs un vēl gudrāks" vadītājs Valters Frīdenbergs, biedrības "Zaļā brīvība" vadītājs Jānis Brizga, kā arī portāla "Delfi" žurnālists Filips Lastovskis.

Pēc tiešraides intervija un diskusija apskatāma ierakstā.

No 16. maija līdz 30. maijam "Delfi" katru darba dienu un svētdienās piedāvā īpašu pirmsvēlēšanu projektu "Delfi TV ar Jāni Domburu" – Rīgas un citu Latvijas lielāko pilsētu kandidātu sarakstu un populārāko partiju līderu intervijas, kā arī žurnālistu, ekspertu un sabiedrībā pazīstamu personību
diskusijas.

Ciklā "Delfi TV ar Jāni Domburu" jau notikusi arī intervija ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu ("Saskaņa"), kam sekoja diskusija, kurā piedalījās teātra un kino režisors Viesturs Kairišs, Rīgas Stradiņa universitātes starpkultūru komunikācijas profesors Deniss Hanovs un portāla "Delfi" galvenais redaktors Ingus Bērziņš.

Visu projekta laikā plānoto interviju un diskusiju kalendārs pieejams šeit.

Aicinām lasītājus jautājumus Armandam Krauzem, kuru Jānis Domburs intervēs 17. maijā, kā arī citiem politiķiem uzdot komentāros, rakstot lasītāju satura redaktoram uz aculiecinieks@delfi.lv vai ziņojot portālam "Delfi" tā sociālo tīklu profilos.

Interviju un diskusiju ciklu finansē Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonds no programmas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā".

Tags

Armands Krauze Jānis Domburs Pašvaldību vēlēšanas 2017 Rīgas dome Valters Frīdenbergs

Comment Form