Pirmdien intervijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" atbildēja dronu ražotāja "Airdog" izpilddirektors Agris Ķipurs. Šā gada oktobra sākumā ir sākts "Airdog" likvidācijas process, bet Ķipurs ir kļuvis par uzņēmuma likvidatoru.

Dronu ražotājs "Airdog" plašāku ievērību izpelnījās pirms aptuveni sešiem gadiem, kad uzņēmumam izdevās veiksmīgi piesaistīt līdzekļus, izmantojot pūļa finansēšanas platformu "Kickstarter". Uzņēmuma izstrādātās tehnoloģijas ieguvušas arī profesionāļu atzinību.

Šā gada pavasarī "Airdog" iegādājās ASV kompānija "Alarm.com", kas nodarbojas ar dažādu tā dēvēto gudro māju drošības risinājumu izstrādi. Intervijā Ķipurs atbildēja uz jautājumiem par uzsāktā likvidācijas procesa ietekmi uz "Airdog" turpmāko darbību un dronu nozares aktualitātēm.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Tags

AirDog DELFI plus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form