'Delfi TV ar Jāni Domburu': atbild Edgars Rinkēvičs. Pilna intervija

Ceturtdien, 12. aprīlī, "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).

Rinkēvičs ārlietu ministra amatā ir kopš 2011. gada rudens, bet lielākie izaicinājumi viņa politiskās karjeras laikā sākās 2014. gadā līdz ar Ukrainas krīzi.

Pavasaris Latvijas ārpolitikā bijis spilgts - pēdējo nedēļu laikā oficiālās vizītēs Baltijas valstu līderi viesojušies ASV un Francijā. Pirms tam Latvija, solidarizējoties ar Lielbritāniju, izraidīja vienu Krievijas diplomātu, saņemot arī simetrisku atbildes reakciju no Krievijas puses.

Savukārt uz globālās politikas skatuves draud saasināties cits ilgstošs konflikts, proti, nule apciemotie stratēģiskie partneri ASV un Francija apsver militāru rīcību pret Sīriju, tādējādi reaģējot uz ķīmisko ieroču izmantošanu pret civiliedzīvotājiem.

Domburs aicina arī "Delfi" lasītājus uzdot savus jautājumus Edgaram Rinkēvičam – gan publiski (šī raksta komentāros un "Delfi" "Facebook" lapā), gan sūtot e-pastu (janis.domburs@delfi.lv).

Source info

www.DELFI.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Kalendārs

Trešais Valsts prezidenta aicinātais valdības sastādītājs. Uzaicināts 14.decembrī, atteicis - līdz prezidenta nominācijai. Atkārtoti uzaicināts 7.janvārī, atlicis – jo nav laika. Preses sekretārs 14.janvārī: "Ceru, ka tuvākajā laikā varēšu nosūtīt iespējamos laikus intervijai".
Krišjānis Kariņš (JV)
Skatīt vairāk

Jaunākais