Pirmdien, 27. novembrī, "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume. Tiešraidē raidītā intervija tagad redzama ierakstā.

Straume KNAB vadītāja amatā tika apstiprināts šī gada jūnijā. Iepriekšējam biroja vadītājam pilnvaru termiņš beidzās jau novembrī, tomēr konkursā uz amatu neviens kritērijiem atbilstošs kandidāts netika atrasts, bet atkārtotā konkursā tika izvēlēts Straume. Līdz tam viņš vadīja pārvaldi Militārās izlūkošanas un drošības dienestā, bet precīzi viņa pienākumi un amats ir miglā tīts.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 100 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 1 eiro uz pirmajām 4 nedēļām*
*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 2,99 eiro par abonēšanas periodu, izmantojot tavu norādīto apmaksas metodi. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā DELFI kontā.
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

DELFI plus Jānis Domburs Jēkabs Straume KNAB
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form