Piektdien, 29. novembrī, pulksten 11 "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiešraidē bija intervija ar Nauri Puntuli (Nacionālā apvienība), kurš šā gada jūlijā kļuva par kultūras ministru, šajā amatā nomainot ilggadējo kultūras ministri Daci Melbārdi. Pēc tiešraides intervija pieejama ierakstā.

Nauris Puntulis ir jau pieredzējis politiķis – viņš vairākkārt ievēlēts Rīgas domē no Nacionālās apvienības saraksta, savulaik devis padomus kultūras ministrei Žanetai Jaunzemei-Grendei, kandidējis arī Saeimas vēlēšanās. Paralēli darbam valdībā Puntulis arvien vēl turpina dziedāt Latvijas Nacionālajā operā.

Pēdējo mēnešu laikā pastiprināta sabiedrības uzmanība pievērsta mediju vidē notiekošajam, taču Puntuļa vadītās ministrijas Mediju politikas nodaļa arvien ir bez vadītāja. Bez mākslinieciskajiem vadītājiem šobrīd palikuši vairāki nozīmīgi teātri.

Aktuāls ir jautājums arī par nacionālās koncertzāles turpmāko likteni – jau tuvāko mēnešu laikā Kultūras ministrijai valdība jāiepazīstina ar savu piedāvājumu par to, kur tā varētu atrasties un par kādu naudu to celt.

Tags

Jānis Domburs Kultūras ministrija Nauris Puntulis

Comment Form