'Delfi TV ar Jāni Domburu': atbild Latvijas Radio jaunā un bijusī vadība – pilna saruna

Otrdien, 24. oktobrī "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās Latvijas Radio jaunieceltā valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne un no amata atbrīvotā valdes locekle Sigita Roķe. Saruna tiešraidē bija skatāma pulksten 13, bet pēc tam tā būs redzama ierakstā.

Pēc publiskiem strīdiem gan par Latvijas Radio piektā kanāla nākotni, gan darbinieku atalgojuma sistēmu, gan sponsorētiem raidījumiem septembra izskaņā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome izteica neuzticību radio vienīgajai valdes loceklei Sigitai Roķei.

Dažas dienas vēlāk padome Latvijas Radio valdē vienbalsīgi iecēla Unu Klapkalni - bijušo ziņu aģentūras LETA un ziņu portāla "Tvnet" valdes priekšsēdētāju - un Mārīti Tukišu, kas iepriekš strādāja "Radio Skonto" vadībā. Tagad jaunajai valdei jānovērš problēmas, kas kalpoja par pamatu Roķes atbrīvošanai, kā arī jārūpējas par Latvijas Radio attīstību. Oktobra vidū izsludināts konkurss uz trešā šī valsts uzņēmuma valdes locekļa vietu.

Kāda ir situācija Latvijas Radio? Kāda ir šī sabiedriskā medija nākotne jaunās vadības rokās? Vai izmaiņas un satricinājumi bijuši pamatoti vai tomēr politisku motīvu vadīti? Domburs aicina arī "Delfi" lasītājus izteikt savus komentārus un uzdot viešņām jautājumus – gan publiski (šī raksta komentāros un "Delfi" "Facebook" lapā), gan sūtot e-pastu (janis.domburs@delfi.lv).

Kā ziņots, pazīstamais žurnālists Jānis Domburs atsāk pastāvīgu darbu TV žurnālistikā, un turpmāk regulāri portālā "Delfi" būs skatāmas viņa vadītās intervijas, diskusijas, dueļi, ko vienos nosaukums "Delfi TV ar Jāni Domburu". Viņš raidījumā aplūkos sabiedrībā aktuālākos notikumus un tematus dažādās jomās, aicinot uz sarunām tobrīd atbildīgākās, spilgtākās vai citādi zīmīgākās personas.

"Delfi TV ar Jāni Domburu" plānoto diskusiju un interviju tiešraižu laiki, kā arī jau notikušo sarunu ieraksti aplūkojami šeit.

Source info

www.DELFI.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Kalendārs

Skatīt vairāk

Jaunākais