Pirmdien "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā viesojās grupa "Prāta vētra" – solists Renārs Kaupers, ģitārists Jānis Jubalts, bundzinieks Kaspars Roga un taustiņinstrumentālists Māris Mihelsons. Raidījumā laikā skatītājiem pirmoreiz arī tika demonstrēts dziesmas "Ogles" videoklips.

Šā gada 25. aprīlī dienasgaismu ieraudzīja "Prāta vētras" jaunais albums "Par to zēnu, kas sit skārda bungas". 21. jūlijā grupa dosies "Skārda bungu" koncerttūrē, sniedzot koncertus piecās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Dziesma "Ogles", kuras videoklips pirmoreiz bija skatāms "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā, ir daļa no jaunā albuma.

"Prāta vētra" ir starptautiski pazīstamākā Latvijas grupa. Tās pirmsākumi meklējami 1989. gada vasarā, kad, lai muzicētu, kopā sanāca pieci skolas biedri. Grupas piektais dalībnieks Gundars Mauševics, kas spēlēja basģitāru, gāja bojā autoavārijā 2004. gadā.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu. Ja jau esi abonents,
Kāpēc abonēt?

Tags

DELFI plus Eirovīzija Jānis Domburs Jānis Jubalts Kaspars Roga Māris Mihelsons Prāta vētra Renārs Kaupers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.