Trešdien, 22. novembrī, "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Intervija ar Ziemeli bija skatāma tiešraidē, bet tagad tā redzama ierakstā.

Kopš šī gada maija Ziemele ir Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja. ST spriež par likumu un citu normatīvo aktu atbilstību valsts konstitūcijai. Tiesa gan, par šīs tiesas tiesnesi viņa strādā kopš 2015. gada janvāra. Pirms tam viņa daudzus gadus bija Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnese.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 100 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 1 eiro uz pirmajām 4 nedēļām*
*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 2,99 eiro par abonēšanas periodu, izmantojot tavu norādīto apmaksas metodi. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā DELFI kontā.
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

DELFI plus Eiropas Cilvēktiesību tiesa Jānis Domburs Satversmes tiesa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form