Otrdien, 31. oktobrī, "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā bija Saeimas deputāti un tā sauktās Oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas pārstāvji Inguna Sudraba (NSL) un Andrejs Judins (ievēlēts no "Vienotības" saraksta).

Jūlijā Saeima vienojās izveidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju par "valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911". Bez Sudrabas un Judina komisijā strādā arī Ritvars Jansons (NA), Igors Pimenovs (S), Mārtiņš Šics (LRA) un Ainārs Mežulis (ZZS). Lai gan "oligarhu lieta" tika izbeigta jau 2015. gadā, šogad - pēc lietā noklausīto sarunu publiskošanas - tās centrā esošās personas un notikumi atkal izraisīja daudzus jautājumus. Asu sabiedrības reakciju izraisīja Sudrabas ievēlēšana par komisijas vadītāju, jo viņas vārds pavīd šogad žurnāla "Ir" publiskotajās "Rīdzenes sarunās".

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 80 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 2,99 eiro uz 4 nedēļām:
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

DELFI plus Inguna Sudraba Jānis Domburs Oligarhu lieta
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form