Pirmdien, 6. jūlijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" notika diskusija "Kurp vedīs un cik izmaksās stratēģija Covid-19 krīzes seku mazināšanai?". Par Ekonomikas ministrijas sagatavoto un valdībā apstiprināto stratēģiju diskutē ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV), Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis un opozīcijā esošās Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas deputāte Dana Reizniece-Ozola.
Diskusiju "Kurp vedīs un cik izmaksās stratēģija Covid-19 krīzes seku mazināšanai" tiešraidē var vērot 6. jūlijā pulksten 16.30. Pēc tiešraides diskusija skatāma ierakstā.

Maija nogalē valdība apstiprināja Ekonomikas ministrijas sagatavoto stratēģiju Covid-19 krīzes ekonomisko seku mazināšanai, bet nedēļu vēlāk – Finanšu ministrijas piedāvājumu par krīzes seku mazināšanai paredzēto naudas līdzekļu – kopumā 2,6 miljardu eiro – sadali. Stratēģija ietver piecus rīcības virzienus, proti, "Cilvēkkapitāls", "Finanšu pieejamība", "Ifrastruktūra", "Biznesa vide eksportspējai" un "Inovācija".

Plānots, ka, iedzīvinot šo stratēģiju, tuvākajos gados plānotas būtiskas publiskās un privātās investīcijas gan infrastruktūrā, gan kreditēšanas pieejamības veicināšanā, gan pētniecībā un attīstībā.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.

Tags

Jānis Vitenbergs Aigars Rostovskis Dana Reizniece-Ozola DELFI plus Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form