Latvijas finanšu sistēmas reforma un tās attīrīšana no "netīrās naudas" - trešdien "Delfi TV ar Jāni Domburu" atbildēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Pēters Putniņš.

Pirms nedēļas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) parakstīja rīkojumu projektus, kas paredz Latvijas finanšu sektora "kapitālo remontu". Īpaši aktuāls šis jautājums kļuva pirms gada, kad klajā nāca informācija par to, ka "ABLV Bank" legalizējusi nelikumīgi iegūtus līdzekļus.

FKTK ir valsts iestāde, kas regulē un pārrauga finanšu un kapitāla tirgu un tā dalībnieku, tai skaitā banku, darbību. Ko FKTK, būdami uzraugi, paveica vai tieši pretēji - nepaveica - uzraugot "ABLV Bank"? Kādus lēmumus uzraugs pieņēmis laikā, kad banka vēl darbojās, un kā plāno rīkoties nu, kad "ABLV Bank" ir likvidējama. Uz šiem un vēl citiem jautājumiem atbildes meklē "Delfi TV ar Jāni Domburu".

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu. Ja jau esi abonents,
Kāpēc abonēt?

Tags

ABLV Bank Baņķieru drāma DELFI plus Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) Jānis Domburs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form