"Par ko balsot Eiropā?"—"DELFI TV ar Jāni Domburu" piedāvā intervijas ar populārāko Eiropas Parlamenta vēlēšanu sarakstu līderiem. Ceturtdien tiešraidē bija skatāma saruna ar Ivaru Ījabu, Baibu Rubesu un Ievu Ilvesu no Attīstībai/Par! (A/P).

Attīstībai/Par! ir partiju apvienība, kas izveidota 2018. gada pavasarī, apvienojot trīs politiskos spēkus – Kustība "Par!", "Latvijas Attīstībai" un "Izaugsme". Kustība "Par!" tika dibināta 2017. gadā pēc pašvaldību vēlēšanām. Savukārt partijas "Izaugsme" un "Latvijas Attīstībai" dibinātas 2013. gadā. Līdz apvienības izveidei, partiju panākumi Saeimas vēlēšanās bija pieticīgi, bet 2018. gada 13. Saeimas vēlēšanās apvienība ieguva 13 deputātu mandātus.

A/P savu vēlēšanu programmu sāk ar saukli "Ar pilnu jaudu Eiropā!" un tajā uzsver ciešāku Eiropas Savienības (ES) integrāciju. Partija uzskata, ka Eiropas vecajiem līderiem trūkst drosmes un tie jānomaina. A/P cer samazināt subsīdijas, aizstājot tās ar lielāku atbalstu zinātnei un inovācijām. Vienlaikus partija sola panākt partnerattiecību atzīšanu visās ES valstīs.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, iegādājies abonementu.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form