"Par ko balsot Eiropā?"—"DELFI TV ar Jāni Domburu" piedāvā intervijas ar populārāko Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu sarakstu līderiem. 17. maijā tiešraidē bija skatāma saruna ar Tatjanu Ždanoku, Andreju Mamikinu un Miroslavu Mitrofanovu no Latvijas krievu savienības (LKS).

Latvijas Krievu savienība ir izveidota 2014. gada 18. janvārī, pārdēvējot partiju "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL). Pēdējo reizi Saeimas vēlēšanās LKS - toreiz ar nosaukumu PCTVL - 5% barjeru pārvarēja 9. Saeimas vēlēšanās 2006.gadā, pēc tam Latvijas parlamentā partijai vairs nav izdevies iekļūt.

Partijas līdere Ždanoka EP strādājusi visos sasaukumos, kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā jeb kopš 2004. gada. Aizvadītajā EP sasaukumā Ždanoka, tāpat kā iepriekš, pārstāvēja Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupu. Bija priekšsēdētājas vietniece delegācijā sadarbībai ar Centrālāzijas valstīm. Iesaistījās Nodarbinātības un Lūgumrakstu komitejā.

Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties DELFI plus abonementu:
  • Ik mēnesi vairāk nekā 80 rakstu un video materiālu
  • Analītisko rakstu sērijas un stāstniecības projekti
  • DELFI bez komercreklāmas
  • Videolekcijas un apjomīgs rakstu arhīvs
Abonē DELFI plus
par 2,99 eiro uz 4 nedēļām:
Kāpēc abonēt DELFI plus?
Esi DELFI plus abonents?

Tags

Latvijas Krievu savienība DELFI plus Jānis Domburs PCTVL
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form