Atbild Kariņš: Evolūcija, dūre galdā, bezdūšīgie solījumi un saldumi bez liekā svara
Foto: DELFI

Ir vairāki jautājumi, par kuriem piecu partiju koalīcijā ir visai grūti vienoties. Pie šādiem jautājumiem, par kuriem koalīcijas partneri nav spējuši vienoties, strādājot pie nākamā gada valsts budžeta, pieder mediķu atalgojumam atvēlamā naudas summa un minimālās mēnešalgas palielināšana. To intervijā “Delfi TV ar Jāni Domburu” apliecināja valdības vadītājs Krišjānis Kariņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jautāts, vai ir kādi jautājumi, par kuriem viņš ir sitis dūris galdā, Kariņš apgalvoja, ka tādi ir vairāki, taču izvairījās skaidri atbildēt, kad tieši ieņēmis stingrāku nostāju. No viņa teiktā noprotams, ka tas bijis reizēs, kad domstarpības ir par kādas amatpersonas apstiprināšanu vai neapstiprināšanu.

Kariņa valdība, kuru veido “Jaunā Vienotība”, Jaunā konservatīvā partija, “Attīstībai”/PAR!, Nacionālā apvienība un KPV.LV tika apstiprināta šā gada 23. janvārī. Pēdējā laikā koalīcijas partneri publiskā telpā apmainījušies ar dažādām dzēlībām un pārmetumiem, tomēr Kariņš ir pārliecināts, ka tos nevajadzētu uztver kā signālu par valdības nestabilitāti.

Intervijā “Delfi TV ar Jāni Domburu” Kariņš atbildēja arī uz jautājumiem par finanšu sistēmas “kapitālo remontu”, tostarp FKTK un Latvijas Bankas vadības maiņu, būvnieku karteli, valsts budžeta veidošanas procesu un sponsoru ietekmes mazināšanu.

Pilnu raidījuma ierakstu skatieties šeit.

Tags

Jaunā Vienotība Jaunā konservatīvā partija (JKP) Krišjānis Kariņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form