Bunkus slepkavība un ģeopolitiskais karš — Bernis atbild par sevi un 'ABLV Bank'
Foto: DELFI

Šonedēļ, viesojoties "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā, "ABLV Bank" akcionārs un bijušais valdes priekšsēdētājs Ernests Bernis uzsvēra, ka banku zaudējis nomelnošanas un ģeopolitiskā kara rezultātā. Lai gan apgalvo, ka strādājis pēc labākās apziņas, baņķieris rēķinās ar kriminālatbildību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kukuļņemšanā apsūdzētais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvics savulaik bija pats ietekmīgākais cilvēks Latvijas politiskajā un finanšu vidē, sacīja Bernis. Viņš uzsvēra, ka ar Latvijas Bankas vadītāju, kurš esot tirgojies ar ietekmi, pārtraucis kontaktēties 2015. gadā. Līdz tam, 2013.-2014. gadā, notika samērā aktīva komunikācija, tiekoties reizi trijos mēnešos, lai runātu par nozares attīstību.

Bernis arīdzan norādīja, ka vairākkārt ticies ar bijušo finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), kura nav norādījusi uz potenciālajiem riskiem, tieši pretēji — mudinājusi banku turpināt darbu Latvijā. Reizniece-Ozola to sauc par absurdu.

Tāpat viņš atklāja, ka neplāno doties pensijā, bet gan turpināt strādāt finanšu sfērā, veidojot jaunu investīciju kompāniju.

Tags

ABLV Bank KPMG Baltics Latvijas Banka Ringolds Balodis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form