“Jums vieglāk paliek?”, “jūs neieklausieties”, "man izdevās noķert uz ceļa alni”, “cik tālu cilvēkam vēl ir jāmelo”, “es nebiju gatavs darīt visu”, “viņš teica – ejiet d…” –aizejošā gada laikā “Delfi TV ar Jāni Domburu” studijā netrūka nedz spraigu brīžu, nedz negaidītu atklāsmju. “Delfi TV ar Jāni Domburu” apkopo 2019.gada raidījumu zīmīgākās epizodes un analizē notikumu attīstību būtiskākajos tematos.

Turpmāk varēsiet skatīt un lasīt analīzi par procesiem ap galvaspilsētas lielākā korupcijas skandāla objektu “Rīgas satiksme”, par vārdiem un darbiem finanšu sistēmas “kapitālajā remontā”, kā arī atgādināsim spilgtus fragmentus kultūras, sporta, biznesa un izklaides personību intervijās. Bet vispirms piedāvājam vienkopus tās video epizodes, kas izpelnījušās vislielāko skatītāju uzmanību sociālajos tīklos, vienus mudinot pasmaidīt, citus – sašust un dusmoties.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form