Kvadracikli kodolreaktora vietā, Ušakova bezrūpība un Kalnmeiera atlaišana - atbild valsts kontroliere Elita Krūmiņa
Foto: DELFI

Valsts kontroles revīzijās secinātais nereti sadusmo revidēto iestāžu vadību – revidentiem tiek pārmesta nozares specifikas nepārzināšana un pārmērīga kalpošana likuma burtam. Valsts kontroliere Elita Krūmiņa intervijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" šos pārmetumus atspēkoja, uzsverot – par valsts un pašvaldības naudas izšķērdēšanu, arī par nevērību ir jāatbild.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tādēļ Valsts kontrole pārsūdzējusi Ģenerālprokuratūras pērnā gada nogalē pieņemto lēmumu izbeigt kriminālprocesu par valsts galvojuma piešķiršanu nu jau vairākas maksātnespējas piedzīvojušajam "Liepājas metalurgam".

Tāpat, Valsts kontroliere brīdināja, ka nemainoties Valsts robežsardzes vadības attieksmei, gaidāmajos Latvijas un Baltkrievijas robežas joslas izbūves darbos, draud notikt tādas pašas nelikumības, kādas jau notikušas izbūvējot Latvijas un Krievijas robežu. Valsts kontrole aplēsusi, ka šajā projektā nelikumīgi iztērēti vairāk nekā septiņi miljoni eiro.

Krūmiņas otrais pilnvaru termiņš beigies nākamā gada janvārī. Intervijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" viņa atklāja, ka pēc pilnvaru termiņa beigām noteikti strādās, taču konkrētu nākotnes plānu viņai vēl nav. Valsts kontroliere atzina, ka neizslēdz iespēju iesaistīties politikā.

Pilnu intervijas ierakstu skatieties šeit.

Tags

Elita Krūmiņa Ģenerālprokuratūra Krišjānis Kariņš Rīgas dome Valsts kontrole Veselības aprūpe
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form